Lenovo Legion 5 81Y600NRTX vs Lenovo Legion 5 2JU00EQTX

Ryzen 7 5800h farkli hocam r5 5600 h r5 4600 h ile kiyasliyorlar bazı yerlerde 4600h öndeymis Bile 5600 olması beni biraz şüphelendirdi 5800h olsa neyse
Attığım saniyeden itibaren videoya bakın liste şeklinde var zaten oradan r5 4600h'ı bulun. r5 5600h'da ondan daha iyi zaten siz ama 4600h'ı referans alabilirsiniz.

Attığım saniyeden itibaren videoya bakın liste şeklinde var zaten oradan R5 4600H'ı bulun. R5 5600H'da ondan daha iyi zaten siz ama 4600H'ı referans alabilirsiniz.

Peki hocam sunu merak ediyorum AMD hiç kullanmadım AMD R5 5600 da 3.3 GHz ile 4.2 GHz arasında çalışması varya intelle kiyaslarsak Intel 2.6 GHz ile 5 GHz arasında calisiyor simdi sessiz çalışma bakımından 3.3 GHz 2.6GHz'e gore sistem bostayken daha sesli mi çalışır ve performans olarak 5 GHz 4.2GHz'den büyük degilmi bu da performans farki oluşturmaz mi bu iki noktayı karşılaştırirsiniz çok sevinirim.

Peki hocam sunu merak ediyorum AMD hiç kullanmadım AMD R5 5600 da 3.3 GHz ile 4.2 GHz arasında çalışması varya intelle kiyaslarsak Intel 2.6 GHz ile 5 GHz arasında calisiyor simdi sessiz çalışma bakımından 3.3 GHz 2.6GHz'e gore sistem bostayken daha sesli mi çalışır ve performans olarak 5 GHz 4.2GHz'den büyük degilmi bu da performans farki oluşturmaz mi bu iki noktayı karşılaştırirsiniz çok sevinirim.
Hocam şöyle sessiz çalışması daha çok boştaki sıcaklığına bağlı oluyor. Sadece ghz ile direk performans kıyası yapmak doğru değil zaten testlerde de görüldüğü gibi r5 5600h ( 4600h) çoğu yerde daha önde.

Yok hocam Monster'daki gibi ya da bazı saticilarda olan 14 günlük cayma hakkı İtopya'da yok aldin memnun kalmadin iade edemezsin cihazda servislik ciddi bir sorun olması lazım bir yeri kırık bir parçası bozuk olması lazım ki servis iade onayi versin yoksa iade kabul etmiyorlar.

Yok hocam Monster'daki gibi ya da bazı saticilarda olan 14 günlük cayma hakkı İtopya'da yok aldin memnun kalmadin iade edemezsin cihazda servislik ciddi bir sorun olması lazım bir yeri kırık bir parçası bozuk olması lazım ki servis iade onayi versin yoksa iade kabul etmiyorlar.
ölü pixel olsa falan alırlar mı?

Geri
Yukarı