Lenovo Legion 5 alınır mı?

Herkes ROG Strix G513QM önermiş ancak satın alıp sıkıntı yaşayanlar olarak durumu değerlendirdiğimiz bir başlık mevcut forumda, detaylıca incelemenizi öneririm.

Bazen diyorum çok mu acımasızım G513QM’e karşı. İade talebini de iptal ettim zaten süreç çok uzayacağı için, bir süre daha böyle sabredip, RAM yükseltip öyle deneyelim. Bu süreçte de yazılım yönünden bir şeylerin düzelmesini bekleyelim bir umut.

Yine de yanlış yönlendirmek istemem, gerek soğutma performansıyla, gerek malzeme kalitesiyle, gerek tasarımıyla çok güzel bir cihaz G513QM.

Bazen diyorum çok mu acımasızım G513QM’e karşı. İade talebini de iptal ettim zaten süreç çok uzayacağı için, bir süre daha böyle sabredip, RAM yükseltip öyle deneyelim. Bu süreçte de yazılım yönünden bir şeylerin düzelmesini bekleyelim bir umut.

Yine de yanlış yönlendirmek istemem, gerek soğutma performansıyla, gerek malzeme kalitesiyle, gerek tasarımıyla çok güzel bir cihaz G513QM.
MUX olmaması kötü biraz yoksa o fiyata almak isterdim. Şimdilik Alpha 17 düşünüyorum.

RX5600M’in gelen güncellemelerle ve minik oynamalarla RTX2060’ı geride bıraktığı söyleniyor. Bildiğim kadarıyla o kasalarda ısınma problemi var, iyice incelemenizi öneririm.
Hocam valla alt tarafı bir laptop alayım dedim ne alsam ki Legion'u iade ettim kabul ederlerse ne alsam bilmiyorum.

Neye karar verdiniz hocam? Alpha 17 13K'ya düşmüş isterseniz bakabilirsiniz.

Henüz bir şey alamadım. Legion 5 stoklarda yok. Hem bir arkadaş sıcaklık bir anda yükselip bir anda düşüyor demişti. Aynı Ryzen 7 4800H'lı laptopumda da bu sorun vardı acaba işlemcide mi bir sorun var deyip Intel'e yönelmeyi düşünüyorum.

RX5600M'in gelen güncellemelerle ve minik oynamalarla RTX2060'ı geride bıraktığı söyleniyor. Bildiğim kadarıyla o kasalarda ısınma problemi var, iyice incelemenizi öneririm.

Alpha'larda ısınma problemi yoktur, saygılarımla.

Henüz bir şey alamadım. Legion 5 stoklarda yok. Hem bir arkadaş sıcaklık bir anda yükselip bir anda düşüyor demişti. Aynı Ryzen 7 4800H'lı laptopumda da bu sorun vardı acaba işlemcide mi bir sorun var deyip Intel'e yönelmeyi düşünüyorum.

Anlık yükselip düşmeler hepsinde olur, normal bir durum.

Geri
Yukarı