Lenovo Legion 5 alınır mı?

houl

Hectopat
Yer
Eskişehir/Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/Grafik Tasarımcı
Merhabalar, bir süredir laptop bakıyorum ve daha önce de bununla ilgili bir konu açmıştım. Şu anda belirli bir modelde karar kıldım denilebilir ancak yine de fikir almak istedim. Lenovo Legion 5'in şu modelini almak istiyorum:
Aslında Hepsiburada yerine Amazon UK'den almayı düşünüyordum. Ancak sonrasında garantinin olmamasının sorun olabileceğini düşündüm. Sizce Laptopta garanti önemli bir şey mi? Bunun dışında bu fiyat bandında başka öneriniz varsa atabilirsiniz. Bir de emin olmasam da bazı yerlerde Lenovo Legion serisinin kronik sorunları olduğunu okudum, böyle bir şey cidden var mı? Herhangi bir kronik sorunu varsa kullanımı çok etkiler mi? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Merhabalar, bir süredir laptop bakıyorum ve daha önce de bununla ilgili bir konu açmıştım. Şu anda belirli bir modelde karar kıldım denilebilir ancak yine de fikir almak istedim. Lenovo Legion 5'in şu modelini almak istiyorum:
Aslında Hepsiburada yerine Amazon UK'den almayı düşünüyordum. Ancak sonrasında garantinin olmamasının sorun olabileceğini düşündüm. Sizce laptopta garanti önemli bir şey mi? Bunun dışında bu fiyat bandında başka öneriniz varsa atabilirsiniz. Bir de emin olmasam da bazı yerlerde Lenovo Legion serisinin kronik sorunları olduğunu okudum, böyle bir şey cidden var mı? Herhangi bir kronik sorunu varsa kullanımı çok etkiler mi? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Alınabilir. Legion 5 iyi. Kronik sorunlu da değil ayrıca. Tulpar T7 v25.1.2 de güzel alternatif olur bu modele. T7'nin de kasası iyi.

Attığınız model de güzel ancak bu modeli öneririm, kasası Legion Pro'nun rakibi. Beğenmezseniz 14 gün koşulsuz iade hakkıda sunuyor Monster. Bir tek klavye yazılımının çalışması için eski BIOS sürümünün yüklenmesi gerekiyor.

Attığınız model de güzel ancak bu modeli öneririm, kasası Legion Pro'nun rakibi. Beğenmezseniz 14 gün koşulsuz iade hakkıda sunuyor Monster. Bir tek klavye yazılımının çalışması için eski BIOS sürümünün yüklenmesi gerekiyor.
Tekni özellik olarak bu modelin herhangi daha iyi olduğu bir yanı var mı? Açıkçası kasa pek umrumda değil ve büyük ekrandan ziyade küçük bir laptop benim için daha iyi olur.

Tekni özellik olarak bu modelin herhangi daha iyi olduğu bir yanı var mı? Açıkçası kasa pek umrumda değil ve büyük ekrandan ziyade küçük bir laptop benim için daha iyi olur.
Kasa umrunda olmalı. Yoksa 100 derece ile arkadaş olup, 90 derece mükemmel dersiniz. İşlemci de tam performans vermez. Ayrıca ikisi de hemen hemen aynı. i7 11800H ile 5800H arasında pek fark yok diye biliyorum.

Kasa malzeme kalitesi dışında soğutma sistemi daha iyi, bu da işlemcinin performansını arttırıyor. Performans olarak İşlemci tarafında fark olur.

@Hidanos neden kullanıcıya hahaha attınız. Model tavsiyesi gayet iyi. Model gayet güzel ve kasa da GP76.

Geri
Yukarı