Lenovo Legion 5 alınır mı?

Bir de önceki mesajlarınızda bütçenizin 25K civarı olduğunu belirtmişsiniz, ama şimdi 30 bin liralık laptop linki atıyorsunuz alınır mı diye. Bütçeniz tam olarak ne kadar ve öncelik olarak sizin aradığınız özellikler neler onları tam yazarsanız daha iyi yardımcı oluruz.
Bende tam anlamadım isteklerinizi fakat bu model işinizi görür gibi.

öncelikle kıymetli zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederim.isteklerimi biraz toparladım.

*Çok oyun oynayan birisi değilim.Arası gta 5,cs go,fifa oynarım uzun saatlar değil 1-2saat.
*Çoğunlukla günlük işlerde,çizim-eğitim programlarında kullanıcam.Buyüzden dışarıdan bakılınca gaming laptop olduğunu belli eden,renkli ışıklı pcler pek istemiyorum.
*Fan sesli çalışmasın bu önemli
*Bütçem 30kya kadar çıkabilir ama 20klık da işimi görüceniğini düşününce gitgeller oldu.
*Uzun ömürlüde olsun isterim oyuzden 3060 alın deniyor onlarada baktım.
*Ayrıca iç donanımı güçlü olsun diye kasası kötü pcde istemiyorum.Laptop kaliteli hissettirsin ama güçlüde olsun.
*Victuslara baktım dışıda içide güzeldi ancak ekran sallanması yüzünden vazgeçtim.Lenovoların kasası hoşuma gidince biraz ona takıldım gibi oldu.ayrıca laptopta sağda numaralar olsun.
*Taşınabilir olsun çok ağır tercihim değil.şarjıda uzun süre götürse daha iyi olur.
*birde aldığım zaman kazıklanmışsın denmesin.iyi ama ben bu fiyata sunu alırdım denebilir.

biraz uzun oldu ama buna uyan bir laptop varmı tavsiye edebileceğiniz

3060 Legion isteklerinize uygun gibi.

hocam bu intelli olan legion neden tercih edilmez ?bilmediğim için soruyorum.pcden anlamıyorum

Merhaba arkadaşlar, laptop bakıyorum. Tasarımı hoşuma gittiği için Lenovo düşünüyorum.
Bu laptop fiyatını hak ediyor mu?
Çok oyun oynayan birisi değilim ama iyi bir laptopta olsun isterim.
Ya da 8 k az verip şunu mu alsam?
2.linkteki fiyatını hak ediyor mu?
Teşekkürler.
İkiside hak etmiyor fiyatını 20k ya monster Asus gibi laptoplara bakmanızı öneririm uzun kullanımda sizi daha memnun edecektir lenova tasarım olarak sizi büyülemiş hocam donanım olarak değil.

Öncelikle kıymetli zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederim. İsteklerimi biraz toparladım.

*Çok oyun oynayan birisi değilim. Arası GTA 5, CS:GO, FIFA oynarım uzun saatlar değil 1-2saat.
*Çoğunlukla günlük işlerde, çizim-eğitim programlarında kullanacağım. Buyüzden dışarıdan bakılınca Gaming laptop olduğunu belli eden, renkli ışıklı PC'ler pek istemiyorum.
*Fan sesli çalışmasın bu önemli
*Bütçem 30kya kadar çıkabilir ama 20klık da işimi görüceniğini düşününce gitgeller oldu.
*Uzun ömürlüde olsun isterim o yüzden 3060 alın deniyor onlarada baktım.
*Ayrıca iç donanımı güçlü olsun diye kasası kötü PC'de istemiyorum. Laptop kaliteli hissettirsin ama güçlüde olsun.
*Victuslara baktım dışıda içide güzeldi ancak ekran sallanması yüzünden vazgeçtim. Lenovo'ların kasası hoşuma gidince biraz ona takıldım gibi oldu. Ayrıca laptopta sağda numaralar olsun.
*Taşınabilir olsun çok ağır tercihim değil. Şarjıda uzun süre götürse daha iyi olur.
*Bir de aldığım zaman kazıklanmışsın denmesin. İyi ama ben bu fiyata sunu alırdım denebilir.

Biraz uzun oldu ama buna uyan bir laptop var mı tavsiye edebileceğiniz

Hocam bence sizin isteğinize en uygun seri ASUS TUF A15 2022 serisi. Dışarıdan bakıldığında Gaming laptop diye sırıtmıyor. İşlemcisi en son çıkan nesil, RAM de aynı şekilde DDR5 ve ekran kartı olarak da 140W'lık 3060 var. Batarya ömrü de piyasadaki en iyisi, 10 saat kadar gidiyor yaklaşık. Tek sıkıntısı taşınabilirlik açısından çok iyi değil. Ağırlığı 2.3Kg, bataryası iyi olduğu için şarj aleti taşımak istemeyebilirsiniz ancak, bataryası 10 saat gitsin diye ekran parlaklığı, işlemci gücü vs. bir sürü şeyden feragat etmeniz gerekiyor. Şarj aletiyle beraber yaklaşık 3KG bir ağırlığı olacak. Benim için sorun değil derseniz, gözünüz kapalı alın derim. Asus TUF Gaming A15 FA507RM-HN095 Ryzen 7 6800H 16GB RAM 512GB SSD 6GB RTX3060 15.6 inç FHD 144Hz Fiyatı da tam istediğiniz aralıkta.

Bütçeniz biraz daha fazla olsa size kendi kullandığım Zephyrus serisinden tavsiye edebilirdim ancak onların da fiyatları uçtu gitti.

Geri
Yukarı