Lenovo Legion 5 alınır mı?

Pro modelini kullanıyorum, gayet memnunum. Legion serisi zaten kendini kanıtlamış bir model. Eğer cihaza iyi bakarsanız yıllarca bir sorun yaşayacağınızı sanmam. Yine de teknoloji şans işi bir bakıma.

Lenovo'ya çöp deyip Monster öneren arkadaş da neden böyle düşündüğünü açıklarsa iyi olur.

Bu bütçede Asus'un Rog Strix modeli şu cihazı öneriyorum. Legion'u beşe katlar.

Eğer 2000TL artırılabiliyorsa da bunu;

Hem ekranı daha büyük hem donanımları daha yüksek hem de daha sağlam cihazlar. Bu kadar parayı çöp Lenovo'ya verip ileride arkadaşlarınızla oyun oynamak istediğinizde canınız sıkılacak.
Bu kadar fanboy olunca çok komik duruyorsunuz haberiniz olsun. :D

@SSmiğfer Değilim de hadi öyleyim diyelim. Olacaksam da sizler gibi fosil Lenovo fanboyu mu olurum Asus ve MSI dururken? Bu cihazların bu forumda bu kadar övülmesine anlam veremiyorum 3 büyük düşman Acer, Dell ve Lenovo sizin de önermemeniz gerekirken bir de üstüne övüyorsunuz.

Ben yazacağımı yazdım aynı bütçede DDR5 RAM daha güncel daha güçlü ve daha sağlam bir model önerdim o dururken gidip bunu alması yanlış. Her yönden ezip geçiyor gelmiş burada boş muhabbet yapıyorsunuz. Fanboylar gerçekten komik duruyor.

@SSmiğfer Değilim de hadi öyleyim diyelim. Olacaksam da sizler gibi fosil Lenovo fanboyu mu olurum Asus ve MSI dururken? Bu cihazların bu forumda bu kadar övülmesine anlam veremiyorum 3 büyük düşman Acer, Dell ve Lenovo sizin de önermemeniz gerekirken bir de üstüne övüyorsunuz.

Ben yazacağımı yazdım aynı bütçede DDR5 RAM daha güncel daha güçlü ve daha sağlam bir model önerdim o dururken gidip bunu alması yanlış. Her yönden ezip geçiyor gelmiş burada boş muhabbet yapıyorsunuz. Fanboylar gerçekten komik duruyor.
Ne anlatıyorsun cidden? MSI'ın kalitesini herkes biliyor ama o kalite sadece yüklü miktar ödediğin üst segment laptoplarında var. Asus'un tuf serisinde ne kadar sorun çıktı zamanında onu geç geçen seneki g15 serisi laptop alanların çoğu pişman - youtube'dan bakabilirsin, forumda da bir arkadaş vardı- Lenovo fosil demek ne alaka, laptop üretmeyi 100 yıl önce mi bıraktı? Şu an piyasada gaming geneline baktığımızda en sorunsuz seriler Lenovodadır. DDR5 diye tutturmak yerine daha sağlam bir soğutma ve stabilize için tutturabilirsin. Arkadaşın aldığı model tam olarak ne bilmiyorum ama Legion serisi o fiyat bandında total olarak en iyisidir. (Jarrod's Tech'den izleyebilirsin.)

ASUS kesinlikle önermiyorum, Legion 5 taş gibi cihaz.

@Ebu Zalim, forumda biraz araştırma yapsanız ben dahil bir çok kişinin önerdiğiniz cihazdan sabah akşam stresten saçının döküldüğünü görürdünüz hocam. Arkadaş bizim çektiğimiz sorunları çekse parasını kim verecek ucuz da değil ki cihazlar.

ASUS kesinlikle önermiyorum, Legion 5 taş gibi cihaz.

@Ebu Zalim, forumda biraz araştırma yapsanız ben dahil bir çok kişinin önerdiğiniz cihazdan sabah akşam stresten saçının döküldüğünü görürdünüz hocam. Arkadaş bizim çektiğimiz sorunları çekse parasını kim verecek ucuz da değil ki cihazlar.
Hocam sizin kullandığınız model tam olarak neydi?

Geri
Yukarı