Lenovo Legion 5 fan sesi

Immortlama

Femtopat
Daha fazla  
PC'yi yeni aldım fakat normal modda çalışırken bile fan sesi çok geliyor. Kronik bir sorun mu yoksa benimki mi böyle emin değilim. Fan testi gibi bildiğiniz bir program var mıdır?

Kronik bir problem değil, bilgisayarın sıcaklıklarında problem yoksa normal. Gaming Laptop'ların çoğunda hatta hepsinde yüksek fan sesi mevcut. Oyun içi sıcaklık değerleri veya boşta sıcaklık değerleri yüksek mi?

Kronik bir problem değil, bilgisayarın sıcaklıklarında problem yoksa normal. Gaming Laptop'ların çoğunda hatta hepsinde yüksek fan sesi mevcut. Oyun içi sıcaklık değerleri veya boşta sıcaklık değerleri yüksek mi?
hayır sıcaklık değerlerinde bir problem yok açıkçası sadece nette dolanırken bile çoğu zaman sesli oluyor

yok öyle bir ses gelmiyor coil whine da var sanırım cihazda coil whine için kronik diyorlardı o yüzden onu pek takmadım.
CW kronik olduğu doğru ama fan sesi kronik değil diye biliyorum. @Radeon RX 5500M hocam Legion'lar hakkında daha fazla bilgi sahibi. Kronik sorunlar hakkında vs. ondan daha fazla bilgi alabilirsiniz.

PC'yi yeni aldım fakat normal modda çalışırken bile fan sesi çok geliyor. Kronik bir sorun mu yoksa benimki mi böyle emin değilim. Fan testi gibi bildiğiniz bir program var mıdır?
Hocam Lenovo Legion fan sesi hakkında forumda araştırma yaptım, çözüm yolunun servis olduğunu söyleyenler var, ben de öyle düşünmüştüm fakat servise yollayamazsınız belki diye söylemedim.

Geri
Yukarı