Lenovo Legion 5 nasıl?

yodax93

Centipat
Lenovo Legion 5 Ryzen 7 4800H işlemcisini kullanan dizüstü bilgisayarlarından birini almaya karar verdim. Türkiye'de sadece 2 yerde 2 model var.

Bu kadar para verince en azından ekran kartının 1660 Ti olmasını istiyorum. Amazon'da yaklaşık aynı fiyata çeşitli varyasyonlarının satıldığını gördüm. Daha önce bırak Amazon'u internet ortamından bu derece pahalı bir şey almadım. Amazon'dan bilgisayar alan varsa önerir mi? Gelen bilgisayar Türkçe Q olur mu yoksa İngilizce mi gelir? Cevaplarsanız sevinirim.

Merhaba öncelikle dizüstü almanız zorunlu mu yani gidip gelmiyorsanız dizüstü değilde masaüstü bilgisayar o fiyata daha iyisini almanızı sağlayacaktır.

Halihazırda kasam var ve okulum yaşadığım şehirde değil. Okulda olduğum zaman oyun da oynamak istiyorum ama öyle performans manyağı değilim Ryzen işlemcilerin de aynı seviyedeki Intel işlemcilerden daha iyi olduğunu düşündüğüm için bunda karar kılmıştım. Öneriniz varsa alabilirim.
Legion 5 hava soğutması daha iyi sanırım. Türkçe Q olur.
Amazon için demiştim Türkiye'de bulunan versiyonları zaten Türkçe Q ile geliyor sitesinde yazıyordu.

Halihazırda kasam var ve okulum yaşadığım şehirde değil. Okulda olduğum zaman oyun da oynamak istiyorum ama öyle performans manyağı değilim Ryzen işlemcilerin de aynı seviyedeki Intel işlemcilerden daha iyi olduğunu düşündüğüm için bunda karar kılmıştım. Öneriniz varsa alabilirim.

Amazon için demiştim Türkiye'de bulunan versiyonları zaten Türkçe Q ile geliyor sitesinde yazıyordu.
Bütçeni tam olarak bilmiyorum ama bunu öneririm.

O paraya masaüstü toplarsıncılar gelir birazdan yazacaktım gelmişler zaten.
Öncelikle size technopatta iyi laf sokmalar dilerim. Ben size şimdi o paraya masaüstü toplarsınlar gelir diye yazan birisi gelir desem hoş olmaz heralde. Adam soru yazmış bende bir yere gidip gelmiyorsanız masaüstü daha sağlıklı olur yazdım. Laflarımıza dikkat ederek yazalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı