LENOVO Legion 5 Pro 3060 6GB Vs LENOVO Legion 5 Pro 3070 8GB

Bütçe
55000
Vatandan aynı laptopu 48,499 tl ye aldım. Masaüstünden vatan bilgisayara girip bu laptopu seçip bekleyin %5 indirim kodu çıkıyor ekrana.

İkisi de biribirinden pahalı, buna bakın ama şiddetle 4000 serisini beklemenizi tavsiye ediyorum.
Hocam 4000 serisi daha da pahalı olur bence iphone da yeni model çıkınca fiyatlar düşer dendi daha pahalı oldu.

Vatandan aynı laptopu 48,499 TL'ye aldım. Masaüstünden Vatan Bilgisayar'a girip bu laptopu seçip bekleyin %5 indirim kodu çıkıyor ekrana.

Hocam 4000 serisi daha da pahalı olur bence IPhone'da yeni model çıkınca fiyatlar düşer dendi daha pahalı oldu.

48k ya kazık yemişsiniz, 4070 modeller çıkar bu bütçeye.

Tasarım-kalite olarak aynı oranda çıkabileceğinin garantisi yok aynı fiyat bandında ve zamda gelebilir sebebiyle aldım. Fazlasında gözüm yok aslında

Sırf Pro modeli diye 10k verilmez.

İkisi de biribirinden pahalı, buna bakın ama şiddetle 4000 serisini beklemenizi tavsiye ediyorum.

Legion 7 Pro serisi 23.02.2023 Amerika'da çıkacak Türkiye stoklarına gelmesini sordum. 2024 başı anca söylendi. 1.700 dolar olan cihazın Türkiye'ye fiyatı 50k iken 3 bin dolar olanın 80k üstü olacaktır. 4000 serisi daha pahalı olarak Amerika'da çıktı. Ben sadece siz olsaydınız hangisi daha mantıklı tercih olurdu diye soruyorum.

Pro serisi öteki serilerin arasındaki gözle görülen kalite farkı vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı