Lenovo Legion 5 Pro klavye koruyucu önerisi

Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda Lenovo Legion 5 Pro alacağım ancak 2 sebepten dolayı klavye koruyucu almak istiyorum Acer Nitro 5'de başıma gelmişti klavye silinmesi o yüzden almak istiyorum. Bana gelen model İngilizce klavye eğer alacağım klavye koruyucunun üstündeki tuşlar Türkçe olursa sevinirim önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Klavye koruyucu bana en gereksiz gelen şeylerden birisi. O klavye üzerinde harcanan tüm mühendisliği direkt silip atıyor. MacBook klavyelerinde de kullananlar var, kimseye önermiyorum. Tüm tadını kaçırıyor. Tuş silinmesi olacağını sanmıyorum çünkü Legion 5 Pro'nun klavyesi epey kaliteli. Lenovo özel emek harcıyor klavyeleri için. Ara ara bir mikrofiber bezle temizlerseniz yeterli olacaktır. Beze yüzde 96 izopropil alkol de dökebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar yakın zamanda Lenovo Legion 5 Pro alacağım ancak 2 sebepten dolayı klavye koruyucu almak istiyorum Acer Nitro 5'de başıma gelmişti klavye silinmesi o yüzden almak istiyorum. Bana gelen model İngilizce klavye eğer alacağım klavye koruyucunun üstündeki tuşlar Türkçe olursa sevinirim önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
O Acer'in basarisi cidden Lenovo ile tus silinme problemi yasayacagini hic sanmiyorum.

Ben 3 aydır kullanıyorum Legion 5 Pro'yu hiçbir tuşta silinme olmadı henüz ve olacağını da düşünmüyorum oldukça kaliteli hissettiriyor almayın bence.

Hocam bende takıntı vardır oyun oynarken klavyeye fazla basılı tutarım bu yönden sıkıntı olur mu? Zaten çok araştırdım Türkçe klavye olanı yokmuş.

Geri
Yukarı