Lenovo Legion 5 Pro RTX 3060 6 GB vs Lenovo Legion 5 RTX 3070 8 GB

Legion 5 Pro'nun ekran çözünürlüğü QHD olduğu için FHD'ye göre daha çok zorlanacaktır. Üstüne GTA V'i muhtemelen grafik tarafında epey cüretkar bir oyun olacak. O yüzden garantiye almak adına 3070'li Legion 5 daha iyi bir tercih olacaktır.

Yorumlarınız için teşekkür ederim hocam.
Sanırsam 3070'li modeli satın alacağım herkese teşekkür ederim.

Ürünü yurt dışından getireceğim. Maksimum bütçem 1350 euro.
Kesinlikle 3070 olanı. Çünkü donanım görünüşten daha önemli ki standart Legion 5 bile malzeme kalitesi güzel merak etmeyin. Mediamarkt'ta standart Legion 5 var 3060 olan. Gidip bakabilirsiniz ama plastiği kaliteli.

Bende 5 Pro 3060 modeli var uretim kalitesi gayet yuksek ve kasanin keyboard guvertesi harici kisimlari metal. 1600P ekran DLSS varken bir sorun yaratmiyor. GTA6 cikar mi, ne zaman cikar, o zamana yeni bir laptop alir misin bilemedigim icin bir fikir veremiyorum.

Son düzenleme:
Hocam Legion linkini atar mısınız yurt dışı? Bende düşünebilirim sadece yurt dışı muhabbeti uzun sürmesi falan az tırsıtıyor :)

Hocam Legion linkini atar mısınız yurt dışı? Bende düşünebilirim sadece yurt dışı muhabbeti uzun sürmesi falan az tırsıtıyor :)

Hocam linki yok ben gidip mağazadan alacağım. İnternetten Amazon dışında Türkiye'ye sipariş edemezsiniz ama Türkiye kredi kartıyla. Sadece Amazon'dan alabilirsiniz diye biliyorum ama gümrük vergisi olabilir bir araştırın derim.

Geri
Yukarı