Lenovo Legion 5 Pro RTX 3070 34.860TL

Hocam amelelik yapan bile buradaki kalifiye elemandan iyi para alıyor bir şekilde gittikten sonra orada bir şeyler öğrenseniz yine kalifiye eleman olursunuz. Türk gençleri zaten çok çalışmaya alışkın bazı sebepleri var şimdi söylemeyim :D oradaki herhangi bir gencin 1 ayda yaptığı işi daha kısa sürede kat kat fazlasını yaparız akranlarımızdan. Daha öndeyiz çalışma konusunda, iş oraya gitmekte bitiyor sadece. :)
Köleliğe alışkınız demiyorsun da... 😂
Çevre yapıp, emekçi işi öğrenmek şart oldu güzel dostum, üzerine de bir şeyler koymak gerekiyor.
Ondan sonra yolunu buluruz.

Köleliğe alışkınız demiyorsun da... 😂
Çevre yapıp, emekçi işi öğrenmek şart oldu güzel dostum, üzerine de bir şeyler koymak gerekiyor.
Ondan sonra yolunu buluruz.

çay getir götürü yapmaktan böyleyiz yazmıştım sonra düzelttim :D] yurt dışında el işlerine deli para harcanıyor yani sanayide ya da inşaat ta bir tecrübeniz olduysa değerlendirin derim. biraz kirli işler ama orada bizim buradaki gibi, 0 korumasız adamlar kola'yla gün bitirmece falan yok :D

Olması gerekenden biraz pahalı. Tek satıcı olunca ve ürün beğenilince istediği gibi oynuyor doğal olarak. 19000TL'ye gelmişti bu arkadaş Mediamarkt'a. Dolar çok daha düşüktü tabii ki...

çay getir götürü yapmaktan böyleyiz yazmıştım sonra düzelttim :D] yurt dışında el işlerine deli para harcanıyor yani sanayide ya da inşaat ta bir tecrübeniz olduysa değerlendirin derim. biraz kirli işler ama orada bizim buradaki gibi, 0 korumasız adamlar kola'yla gün bitirmece falan yok :D
İnsanın içinden geçiyorlar oralarda da, bir meslek öğrencez diye affedersin ağzımıza s**ıyorlar. ustalık kursuna gitsek belge almak için yine ters olacak.

Geri
Yukarı