Lenovo Legion 5 Pro vs MSI Stealth 15M vs ASUS TUF Dash vs Gigabyte Aorus

Bütçe
1400 dolar

Herr Greimeister

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, daha önce benzer bir konu açmıştım ancak malum cihaz fiyatları değişti. Daha önce HP Omen 17 i7 11800 3060 RTX modelini almıştım ancak bazı sorunlar sebebiyle iade ettim. Türkiye fiyatları yurt dışına göre çok değiştiği için yurt dışından almaya karar verdim. Bütçem 1400 dolar.
Önceliğim altta linki olan bu cihaz.
Tükenmesi durumunda alternatif araştırıyorum.
Alternatif olarak belirlediklerim de bunlar. Cihazları karşılaştırmamda yardımcı olursanız sevinirim. Farklı model önerileriniz olursa da paylaşmanız mutlu eder.

Merhaba, daha önce benzer bir konu açmıştım ancak malum cihaz fiyatları değişti. Daha önce HP Omen 17 i7 11800 3060 RTX modelini almıştım ancak bazı sorunlar sebebiyle iade ettim. Türkiye fiyatları yurt dışına göre çok değiştiği için yurt dışından almaya karar verdim. Bütçem 1400 dolar.
Önceliğim altta linki olan bu cihaz.
Tükenmesi durumunda alternatif araştırıyorum.
Alternatif olarak belirlediklerim de bunlar. Cihazları karşılaştırmamda yardımcı olursanız sevinirim. Farklı model önerileriniz olursa da paylaşmanız mutlu eder.

Gigabyte çok makul duruyor. Soğutma performansı Lenovo ile aynı sayılır.
Bu arada yurt dışından Türkiye'ye mi sipariş vereceksiniz?
Düzenleme: Gigabyte 11 ve 12. nesillerde MUX yok.

Hayırlı olsun hocam şimdiden, Gülerek kullanın.
Çok teşekkür ederim hocam inşallah hasarsız sıkıntısız teslim alabilirim.
1500 birim olan Gigabyte'a dün 30000 bin birim verdim. Gerçekten çok zoruma gitti şunları görünce. Bu arada Gigabyte'ı öneririm.
Benim paylaştığım model 144hz olan versiyonu sizin aldığınız hangisi hocam, bir de mux switch olmaması çok etkiliyor mu? @FELAKetTellalı siz paylaşana kadar mux switch olduğunu düşünmüştüm, sitesinden baktım yorumları okudum olduğuna dair bir bilgi bulamadım.

Çok teşekkür ederim hocam inşallah hasarsız sıkıntısız teslim alabilirim.

Benim paylaştığım model 144Hz olan versiyonu sizin aldığınız hangisi hocam, bir de MUX Switch olmaması çok etkiliyor mu? @FELAKetTellalı siz paylaşana kadar MUX Switch olduğunu düşünmüştüm, sitesinden baktım yorumları okudum olduğuna dair bir bilgi bulamadım.

https://www.bestbuy.com/site/gigaby...orce-rtx-3070-1tb-ssd/6498270.p?skuId=6498270

Benim aldığım model bu hocam. İtopya üzerinden aldım. Sizin cihazın benimkine göre artısı; sanırım sadece işlemci. Depolama, ekran Hz değerleri daha düşük benimkine göre. MUX Switch benim modelde yok. Sanırım yenilerinde de yok. Ama çok büyük farklılık yaratacağını sanmıyorum şahsen.

Geri
Yukarı