Lenovo Legion 5 RTX 3060, 27 bin TL'ye alınır mı?

Ne sorun yaşadınız hocam, bende 3 aydır Acer Nitro 5 kullanıyorumda.
Malzeme kalitesi baya kötü, teknik servis sorumsuz ve ürünlerinin arkasında durmuyorlar. HDD de bozuldu durduk yere anakartta.

Kanka aslında ekran kartının isminden çok çektiği güce bakmalısın bazı 3060'lar 3070'lerden daha iyi olabiliyor.

Zaten öyle ASUS ROG 3050 Ti olan 95 W yani arkadaşın attığı Acer 3060 ile aynı güçte acera vereceğime ASUS alırım VRAM biraz sıkıntılı olsa da. Yanlış anlaşılmasın onu atan arkadaşda yardım etmek için attı teşekkür ediyorum ama Acer lar mantıksız geliyor bana.

23bin TL civarına ASUS ROG 3050 Ti alacaktım ancak Lenovo Legion serisi kullanıyordum eskiden, seviyorum yani hem de 3060 olması daha çok işime geldi bu fiyata sizce mantıklı mıdır?

Ayrıca Amazon'dan alınan ürünlerin garantisi nasıl işler bilen var mı? Lenovo Türkiye garantili yazdığını görmedim ilanda.
Legion konusunda görüşünüz nedir? tavsiye eder misiniz ? legion 5 pro alacağım

Merhaba bende 18bin civarı laptop arıyorum bir türlü karar veremedim. 3050(95W), 3050 Ti(75W), falan filan derken kafa karmakarışık oldu. Şimdi bu 95W 3060 denk geldim. Ne alacağım bulamıyorum.

Legion konusunda görüşünüz nedir? Tavsiye eder misiniz? Legion 5 Pro alacağım

Benim kullandığım Legion Y520 eski nesil Legion'lar yani ama çok memnunum malzeme kalitesi, teknik servisi her şeyden. Sırf o yüzden Lenovo almak istiyorum işte bu da müşteri kazanmak oluyor. Tavsiye ederim ama tabi yeni nesil legionlar hakkında fikrim yok.

Geri
Yukarı