Lenovo Legion 5 RTX 3060 laptop 24.500 TL'ye alınır mı?

sizce bu 230W mevzusu ciddi bir sıkıntı mı? ben de bu ürünü almak istiyordum fakat bu durumu görünce çekinmeye başladım almak için.
Kişiye, kullanıma göre değişir. Cihazı tam kapasiteye yakın kullanmayacaksanız pek sorun olacağını sanmıyorum. Güncel oyunları high-ultra ayarlarda oynarken evet draining yapıyor, ve bence bir miktar fazla yapıyor. 1-2 saat oyun oynayıp çıkıyorsanız pek problem yaratmayabilir, ama tamamen oyun amaçlı, uzun saatler oynamayı düşünüyorsanız belki canınızı sıkabilir.

Yine de ihtiyacınız varsa bu donanım için bu fiyat çok iyi bir fırsat. Kimseyi soğutmak, vazgeçirmek istemem. Sadece bu sorunun pek bilinmediğini gördüm ve belirtmek istedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burada 230W ve 300W olanları deniyor adam ama Ryzen işlemcili modelde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burada 230W ve 300W olanları deniyor adam ama Ryzen işlemcili modelde.
R7 5800h ve i7 11800h enerji tüketiminde hemen hemen aynı ikisi de turbo olmadan 45watt kullanıyor, yani konudaki modele de genellenebilir video yanılmıyorsam.

Videoda 230watt ile zaman zaman 2-3 fps azalma haricinde performans düşüşü olmuyor, ihtiyacı olan fazla enerjiyi pilden çekiyor ve bu yüzden şarjda azalma oluyor. Performansa yansımaması güzel, keşke bizde de normal adaptörü ile satsalar, adamlar 230'luğu travel adapter olarak almışlar

Ben de uzun zamandır bu bilgisayarı takip ediyorum almak istiyorum fiyatı görür görmez alayım dedim. 300W adaptör yurtdışından temin edilemez mi

Lenovo Legion 5 Dizüstü Bilgisayar, 17.3" FHD, Intel Core i7-11800H, 16GB RAM, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB, FreeDOS, 82JM0012TX : Amazon.com.tr: Bilgisayar Amazon'da Lenovo Legion 5 24.500 TL olmuş, alınır mı? Normal bütçemi çok aşıyor kaçırılmayacak bir fırsat falan ise alacağım.

Kasa kalitesi tasarım olarak çok güzel cihaz Intel Core i7-11800h performans olarak muadillerin üstünde ayrıca fiyatı çok iyi durumda şu an.

R7 5800H ve i7 11800h enerji tüketiminde hemen hemen aynı ikisi de Turbo olmadan 45watt kullanıyor, yani konudaki modele de genellenebilir video yanılmıyorsam.

Videoda 230watt ile zaman zaman 2-3 FPS azalma haricinde performans düşüşü olmuyor, ihtiyacı olan fazla enerjiyi pilden çekiyor ve bu yüzden şarjda azalma oluyor. Performansa yansımaması güzel, keşke bizde de normal adaptörü ile satsalar, adamlar 230'luğu travel adapter olarak almışlar.

Kullanırken güç tüketimi azaltıp 10 FPS düşürmek yeterli olur mu drain olmasın diye.

Geri
Yukarı