Lenovo Legion 5 RTX 3070 R7 5800H alınır mı?

FrontEndDev

Zeptopat
Lenovo Legion 5 RTX 3070 almayı düşünüyorum. Ekstra para verip i7-11800H veya i7 12700 olanını almaya değer mi?

- Monster / Acer / Casper şikayetler ve sıkıntılarından dolayı eledim kesinlikle düşünmüyorum.
- HP zaten Omen serisi harici alınmaz gibi duruyor. Benzer fiyatlarda HP Omen RTX 3070 de.
- MSI'da iyi olan üst segmentleri çok pahalı. RTX 4060 olanlar 40'dan başlıyor.

O yüzden ASUS'ya da Lenovo düşünüyorum. Birçok incelemede ASUS ve Lenovo modelleri hep ilk 10'da görünüyor.
Bunun seviyesinde RTX 3070 ekran kartlı alınabilecek herhangi bir öneriniz var mıdır?

RTX 4060 olan da 40 civarı.

HP için ASUS ROG ve Lenovo 5 / 5 Pro'ya göre aşağıdaki sıkıntıların olduğu söyleniyor.
  • Işık sızması problemleri.
  • Diğerlerine göre fan sesi çok yüksek deniyor.
  • Numpad yok (Legion 5'e göre)
Sizce ekstra 5 bin daha verip almaya değer mi?

Son düzenleme:
Lenovo Legion 5 RTX 3070 almayı düşünüyorum. Ekstra para verip i7-11800H veya i7 12700 olanını almaya değer mi?

- Monster / Acer / Casper şikayetler ve sıkıntılarından dolayı eledim kesinlikle düşünmüyorum.
- HP zaten Omen serisi harici alınmaz gibi duruyor. Benzer fiyatlarda HP Omen RTX 3070 de.
- MSI'da iyi olan üst segmentleri çok pahalı. RTX 4060 olanlar 40'dan başlıyor.

O yüzden ASUS'ya da Lenovo düşünüyorum. Birçok incelemede ASUS ve Lenovo modelleri hep ilk 10'da görünüyor.
Bunun seviyesinde RTX 3070 ekran kartlı alınabilecek herhangi bir öneriniz var mıdır?

RTX 4060 olan da 40 civarı.

HP için ASUS ROG ve Lenovo 5 / 5 Pro'ya göre aşağıdaki sıkıntıların olduğu söyleniyor.
  • Işık sızması problemleri.
  • Diğerlerine göre fan sesi çok yüksek deniyor.
  • Diğerlerine göre ağır / bataryası fazla büyük.
  • Numpad yok (Legion 5'e göre)
Sizce ekstra 5 bin daha verip almaya değer mi?
İkinci el düşünüyor musunuz ?

Omen'e değer. Işık sızması IPS panelde normal. Fan sesi ortalama, ağırlık olarak Legion'la fazla fark olmaz, ikisi de 17.3. batarya büyüklüğü eksi değil +, daha iyi pil ömrü sunar.

Yeni konular

Geri
Yukarı