Elektronik Lenovo Legion H600 Wireless Kulaklık 1299 TL

800₺'ye bu şekilde kulaklık standı ve şarj istasyonunu satın alabilirsiniz.

Ek olarak ise Legion M600s qi modelini de bu standın altına koyarak kablosuz bir şekilde şarj edebilirsiniz.

Mikrofon çıkartılıyor mu?

Hayır katlanabilir bir yapısı mevcut. Yani yukarı aşa oynatma

800₺'ye bu şekilde kulaklık standı ve şarj istasyonunu satın alabilirsiniz.

Ek olarak ise Legion M600s qi modelini de bu standın altına koyarak kablosuz bir şekilde şarj edebilirsiniz.

Hayır katlanabilir bir yapısı mevcut. Yani yukarı aşa oynatma
M600S te 100 TL indirimde şuan.

Normal M600s ve M600s qi diye iki farklı versiyonu var. Bu da normal M600s.

Sitesinde M600s için S600 ile Wireless şarj oluyor diye hiçbir şey yok iken qi modelinde bulunmakta. Bir ara qi modeli satılıyordu 600-700₺ gibi bir fiyata ancak kalmamış anladığım kadarı ile.

Tam kablosuz kulaklık ararken karşıma çıktı hocam. Hyper X Cloud Core vs. bakıyordum ama içime sinmemişti. Bu kulaklık baya hoş ve f/p duruyor. Kulaklıklardan anlayan veyahut kullanan varsa tavsiye eder mi ? Apex Legends ve hikayeli oyunlar oynuyorum genelde.

Arkadaşlar alınır mı bu kulaklık Valorant oynuyorum ya da önerebileceğiniz daha iyi bir kablosuz kulaklık var mı?

H200 kullanıyorum. Bunun kablolu versiyonu. Pedleri kumaş ve gayet rahat. Kulağı tam kaplıyor. Stereo konusunda gayet başarılı. Mikrofon katlandığı zaman otomatik kendini kapatıyor.
Dışarıdaki sesi 40-60% kesiyor. Yani normal bir şekilde duyula biliyor.
Son seste kullandığınızda da dışarıya az da olsa ses veriyor. Yakındaki kişiler sesi anlayabilir. Normal seviyede dinlerseniz sadece çok yakındakilere çok ama çok hafif ses gidiyor ki, oda hiç anlaşılmıyor.
H600 de de aynı sürücülerin kullanıldığını düşündüğüm için yazdım.

Geri
Yukarı