Elektronik Lenovo Legion M600S 899 TL

Evet o konuyu hatırlıyorum. Dongle'ı direkt kasaya taktığı için fareden uzak kalıyordu. Uzatma kablosu ile fareye yakın bir yere konumlandırarak sorunu çözdük.

Elinizi bilek başlangıcından orta parmağa kadar ölçün. 21 cm altı ise alın. Palm + Claw tutuşta kullanırsınız.
Hocam 19-20 cm çıktı.

Hocam 19-20 cm çıktı.

Her tutuş şeklinde rahat edersiniz. Alın direkt. Hayırlı olsun. Uzatma kablosu ile USB Dongle'ı masanıza, fareye yakın bir yere konumlandırın.

Her tutuş şeklinde rahat edersiniz. Alın direkt. Hayırlı olsun. Uzatma kablosu ile USB Dongle'ı masanıza, fareye yakın bir yere konumlandırın.

Çok teşekkür ederim hocam şimdi içim rahat etti. Kasa ile fare arasında Max 40-50 cm olur yine de almam gerekli mi? Bir de bu uzatma kabloları nasıl oluyor?

Çok teşekkür ederim hocam şimdi içim rahat etti. Kasa ile fare arasında Max 40-50 cm olur yine de almam gerekli mi? Bir de bu uzatma kabloları nasıl oluyor?
50 cm fazla. Almanız gereken bir şey yok. Kutu içerisinden çıkıyor zaten. USB alıcıyı direkt kasaya takmıyorsunuz. Kablonun bir ucunu kasaya takıyorsunuz, diğer ucuna USB alıcıyı takıyorsunuz. USB alıcıyı da masanızın üzerinde fareye yakın bir yere koyuyorsunuz.

50 cm fazla. Almanız gereken bir şey yok. Kutu içerisinden çıkıyor zaten. USB alıcıyı direkt kasaya takmıyorsunuz. Kablonun bir ucunu kasaya takıyorsunuz, diğer ucuna USB alıcıyı takıyorsunuz. USB alıcıyı da masanızın üzerinde fareye yakın bir yere koyuyorsunuz.
Anladım hocam çok teşekkür ederim yardımınız için iyi akşamlar.

Arkadaşlar fareyi alıp kullandım. Bundan önceki farem HyperX Haste idi. Açıkçası materyal olarak aralarında cidden fark var. Haste 650 TL kablolu ancak skatez, genel plastik kalitesi, ve Switch hissiyatı olarak çok daha iyi. Kutulayıp iade için gönderdim. Beklentilerinizi yüksek tutmayın bence. Fiyatının ederi kadar.

Arkadaşlar fareyi alıp kullandım. Bundan önceki farem HyperX haste idi. Açıkçası materyal olarak aralarında cidden fark var. Haste 650 TL kablolu ancak skatez, genel plastik kalitesi, ve Switch hissiyatı olarak çok daha iyi. Kutulayıp iade için gönderdim. Beklentilerinizi yüksek tutmayın bence. Fiyatının ederi kadar.

Ya bazı kişiler aşırı aşırı sevmiş, yedekte dursun diye alanlar da var, bazıları bayağı gömmüş. Kafam çok karıştı almak ve almamak arasında.

42” ekranda keyifle kullanmaktayım..
51B4A3A8-F506-47B9-91BA-B8602BC1F93F.jpeg
0F7816B4-BE2D-42A7-BC1E-ED0428982727.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı