Lenovo Legion laptopun RTX 4080-4090 sürümünün fiyatı ne kadar olur?

Bütçe
75000
ne kadara aldınız hocam hb den 4090 legionu
129k hocam

@Akarulez hocam bi bakar misin? Benim laptobun kutusunda bu şekilde bant var fakat HB iade cihazlari boyle bantlayip gonderiyor. Bu orjinal bant mi anlayamadim sizin kutudaki bant nasildi acaba? Bakma şansiniz var mi

Ayrica birkaç kutu açilimi vdieosu izledigimde kutudaki bandın uzerinde LENOVO yazdigini gormekteyim. Sanirim bana iade urun gonderilmis :)

Dosya Ekleri

• 50e33b25-3b66-4b0e-9cc4-85b3efdeb660.jpg
    50e33b25-3b66-4b0e-9cc4-85b3efdeb660.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_20240319_185147_YouTube.jpg
    Screenshot_20240319_185147_YouTube.jpg
    225,9 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
129k hocam

@Akarulez hocam bi bakar misin? Benim laptobun kutusunda bu şekilde bant var fakat HB iade cihazlari boyle bantlayip gonderiyor. Bu orjinal bant mi anlayamadim sizin kutudaki bant nasildi acaba? Bakma şansiniz var mi

Ayrica birkaç kutu açilimi vdieosu izledigimde kutudaki bandın uzerinde LENOVO yazdigini gormekteyim. Sanirim bana iade urun gonderilmis :)
Yarın benim cihazda gelecek inşallah benimkinde de böylebirşey olmaz bende Baktım şimdi youtubeden 3-4 kutu açılışının hepsinde etikette Lenovo yazısı var hocam

Aynen iade ediyoeum ben de. Mediamakrttan sipariş gececegim
hocam ürünüm şimdi teslim edildi mediamarktdan aldığım size gelen ürün kesin iade ürün lenovo etiketli olarak geliyor kapalı kutu 0 ürünler bilginiz olsun resmini çekip hemen sizinle paylaşmak istedim .

Dosya Ekleri

• IMG_3562.JPG
    IMG_3562.JPG
    149,1 KB · Görüntüleme: 17
hocam ürünüm şimdi teslim edildi mediamarktdan aldığım size gelen ürün kesin iade ürün lenovo etiketli olarak geliyor kapalı kutu 0 ürünler bilginiz olsun resmini çekip hemen sizinle paylaşmak istedim .
Cok teşekkürler hocam neyseki geç olmadan fark ettim. Bide resmi Hepsiburada saticisi. Hayirli olsun umarim beklentinizi karşilar.

Hocam iyi ki açmamışsınız, kim bilir nasıl sorun vardı cihazda. Ya ölü piksel ya da başka bir şey çıkacaktı kesin. Benim cihazın etiketi de fotoğrafta görüneceği üzere Lenovo etiketli.

Dosya Ekleri

• IMG_20240320_103351.jpg
    IMG_20240320_103351.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 23
mediamarkt da dün stok yoktu şimdi gene var bence oradan alın hem hepsiburadadan 10 bin tl daha ucuz peşin fiyatına 6 taksit var seçim önü bence hem rakam hemde peşin fiyatına 6 taksit iyi bir fırsat 140 binden aşağı 4090 cihaz yok gibi elle tutulur medimarkt fiyatı çok iyi bence hepsiburadaya güven olmaz hocam

mediamarkt da dün stok yoktu şimdi gene var bence oradan alın hem hepsiburadadan 10 bin tl daha ucuz peşin fiyatına 6 taksit var seçim önü bence hem rakam hemde peşin fiyatına 6 taksit iyi bir fırsat 140 binden aşağı 4090 cihaz yok gibi elle tutulur medimarkt fiyatı çok iyi bence hepsiburadaya güven olmaz hocam
Bu kolay iade alan markaların en büyük sorunu iade ürünleri başkalarına yollamaları zaten, gerçekten boşuna uğraştırıyorlar insanları. Öte yandan Mediamarkt ise beğenmedim gibi bir mazereti kabul etmiyor iade sebebi olarak. Amazon HB'den bile beter, her şeyi koşulsuz 30 gün içinde iade alıyorlar.

@Akarulez
HB iadesini yolladim. Mediamarkttan sipariş geçeyim mi şimdi?

Uste kalan parayla da ssdi alirim 😄

@Akarulez

HB iadesini yolladim. Mediamarkttan sipariş geçeyim mi şimdi?

Uste kalan parayla da ssdi alirim 😄
valla ben tam öyle yaptım medimarkt dan aldım cihazı hemen aynı anda tebilion sitesinden kıoxıa excerıa pro 1 tb gen 4 f/p oranı çok iyi dramlı bir ssd dir kendisi 980 pro ile eş değğer 2600 tl ye onu da aldım :) :) 1+1 2 tb kullanacağım kısmet olur ise sizde bu tarz bir olay yapın bence medimarkt ürünü hem hızlı hemde sorunsuz çok iyi kargolamayla kolay gelsin ile 24 saatte elimde oldu cihaz :) :)

Yeni konular

Geri
Yukarı