Lenovo Legion M500 219TL

Sadece sensör değil. Kablo berbat, ergonomi neredeyse sıfır, skatezler PTFE bile değil, malzeme kalitesi rezalet. Boşuna paranızı dökmeyin :)

Düzenleme:Eli küçük arkadaşlar için piyasadaki en iyi micelardan birisi, https://www.itopya.com/razer-viper-mini-rgb-gaming-mouse/ kalitesine göre bana kalsa piyasaya +200TL daha pahalıya sunardım.

Galiba benim mouse almamla bu indirimlerin başlaması doğru orantılı. Mokka mouse alsa da indirim yapsak diyen Itopya ekibine öfkelerimi gönderiyorum. 3 gün önce yapsanız şu mouse indirimlerini ne olurdu ki diyorum sadece.

Bloody v7ma ve A90 kablo tipi ne pek bilmiyorum dostum?
Normal örgülü kablo. Benim saydıklarım Razer ve HyperX'e özel patentli kablolar. Mouse sanki kablosuzmuş gibi hareket ediyor. Hele Bungee ile hiç hissetmiyorsun kabloyu.
Eğer Macro, No Recoil gibi işlerin manyağı değilsen Bloody önermem. G203 Lightsync al geç.

Normal örgülü kablo. Benim saydıklarım Razer ve HyperX'e özel patentli kablolar. Mouse sanki kablosuzmuş gibi hareket ediyor. Hele bungee ile hiç hissetmiyorsun kabloyu.
Eğer macro, no recoil gibi işlerin manyağı değilsen Bloody önermem. G203 Lightsync al geç.

Bloody zaten dünyanın en kaliteli en korunaklı yazılımına sahip direkt mouse içi çipe işleniyor işlemciye cok iyi macro kullanmak için aldım deneme amaclı menmun kaldım 5. senem oldu sanırım kabloda 0 yıpranma bozulma sorun 0 yazılımdada 0 sorun her şeyiyle mükemmel GittiGidiyor'dan almıştım A90 modelide bangooddan sanırım almıştım bayağı iyide servisleri var.

Bloody zaten dünyanın en kaliteli en korunaklı yazılımına sahip direkt mouse içi çipe işleniyor işlemciye cok iyi macro kullanmak için aldım deneme amaclı menmun kaldım 5. senem oldu sanırım kabloda 0 yıpranma bozulma sorun 0 yazılımdada 0 sorun her şeyiyle mükemmel GittiGidiyor'dan almıştım A90 modelide bangooddan sanırım almıştım bayağı iyide servisleri var.
Yazılım konusunda Bloody iyidir. Bana göre ergonomi, yapı kalitesi ve sensörü kalitesiz hocam. Yine de giriş seviyesi bütçede sizi üzmez.

Geri
Yukarı