Elektronik Lenovo Legion M600s kablosuz oyuncu mouse 888 TL

Benim de kablosuz bir fareye acil ihtiyacım var. Emektar G500'ün üstüne 1 fincan çay döktüm :D

Ama bu mouse ile ilgili ufak sorunlar okudum forumda. Sensörü hassasmış, alttaki skatezler ses yapabiliyormuş vs.

Çok kararsızım. Razer v2X HyperSpeed DeathAdder alacaktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence ederi bu, sensörünü bir kenarı bırakırsak normal fiyatı olan 1000 TL üzerinde daha iyi alternatifleri çok. Bu fiyat bandında değerlendirilir.

Benim de kablosuz bir fareye acil ihtiyacım var. Emektar G500'ün üstüne 1 fincan çay döktüm :D

Ama bu mouse ile ilgili ufak sorunlar okudum forumda. Sensörü hassasmış, alttaki skatezler ses yapabiliyormuş vs.

Çok kararsızım. Razer v2X HyperSpeed DeathAdder alacaktım.
Skatezler ses yapmıyor bende. İlk pazara sunulduğundan beri kullanıyorum sanırım.
Sensör hassas evet ama çok hafif ve her zeminde kullanabiliyorsun.

@Jorcormy demiş.

18 cm claw için tavsiye eder misiniz? Ağırlıklı olarak cs go oynuyorum

Ben de claw tutuşa sahibim. Razer HyperSpeed elime çok konforsuz geldiği için bunu aldım.
Diğer alternatif SS Aerox olurdu.
Hafif olduğundan malzeme kalitesi yok gibi hissettiriyor olabilir fakat gayet iyi.
Bütçeyi arttırırsanız ninjitsu katana Superlight'da var.

Benim iade ettiğim bir mouse. Elime küçük geldi. Sağ klik sürekli yüzük parmağımın dokunuşuyla geç bırakıyordu.

Skatezleri rezil bir mouse, diyelim ki ne var değiştir gitsin skatezleri bu işleri yapan bir firmaya yazdım ama nafile. Fiyatına göre kablolu alternatifleri araştırın derim.

Mouse 'un ederi bu kadar. Genelde 1400 bandında dolansa da o fiyatlara değmez. Ama 888TL 'e alabileceğiniz daha iyi bir kablosuz mouse yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı