Lenovo Legion R25F-30 24.5 inç 240Hz alınır mı?

yasliplanet

Picopat
Makaleler
1

Alınır mı? Sorunlari nelerdir? Alan arkadaşlar yazabilir mi bunu gorurse.

Ekstra olarak

dusunuyorum.

Hocam onlardan ziyade.

12 ay taksit koyup almayi dusunuyorum deger mi fiyatina.

Hocam 360 için çok sağlam bir sistem gerekiyor eğer sistemin sağlam ise ve ben sadece FPS oyunları oynarım diyorsan olabilir ama hikayeli oyun oynamak istersen bir tık sıkıntıya düşebilirsin, ayarları düşürüp FPS arttırırsın ama o zaman da görüntü olarak pek sarmaz, dediğim gibiyse değer evet 360 Hz farklı bir dünya.

İşlemcim o kadar iyi değil CS rank 170 FPS falan ama 3 ay sonra yükselteceğim sistemi.

Hocam 360 için çok sağlam bir sistem gerekiyor eğer sistemin sağlam ise ve ben sadece FPS oyunları oynarım diyorsan olabilir ama hikayeli oyun oynamak istersen bir tık sıkıntıya düşebilirsin, ayarları düşürüp FPS arttırırsın ama o zaman da görüntü olarak pek sarmaz, dediğim gibiyse değer evet 360 Hz farklı bir dünya.

İşlemcim o kadar iyi değil CS rank 170 FPS falan ama 3 ay sonra yükselteceğim sistemi.

Geleceğe yatırım için olabilir ama 170 FPS'de 360 Hz kullanırsan çok iğrenç şekilde kasıyor hissiyatı alırsın, tavsiyem önce sistemi yükseltmen olabilir.

Doğru görüntü yırtılması olur. Muhtemelen ilk Update yapacağım. 7800x3D anakart ve sıvı soğutma alacağım.

En mantıklısı o şekilde olur, olmadı monitör olarak 240 Hz'de yeterli olabilir.

Merhaba arkadaşlar r25f alan arkadaşlara bir sorum olacaktı. Bu monitörü bende aldım herşey iyi güzel bir sıkıntısı yok. Ama monitör kendisi parlaklık kısıyor. Öyle aşırı derece kısmıyor hafif derecede kısıyor onu farkettim. Mesela chrome giriyorum koyu temalı bir yere girdiğimde oarlaklıpı hafif yükseltiyor kısıyor. Aynısını masaüstünde de yapıyor. Bu bir teknoloji falan mı yoksa monitörün ledleri mi bozuk. Ona göre iadeye yollamayı düşünüyorum. Cevaplarsanız sevinirim Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim

Merhaba arkadaşlar R25F alan arkadaşlara bir sorum olacaktı. Bu monitörü bende aldım her şey iyi güzel bir sıkıntısı yok. Ama monitör kendisi parlaklık kısıyor. Öyle aşırı derece kısmıyor hafif derecede kısıyor onu fark ettim. Mesela Chrome giriyorum koyu temalı bir yere girdiğimde oarlaklıpı hafif yükseltiyor kısıyor. Aynısını masaüstünde de yapıyor. Bu bir teknoloji falan mı yoksa monitörün LED'leri mi bozuk. Ona göre iadeye yollamayı düşünüyorum. Cevaplarsanız sevinirim Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim

LED arizasi olabilir/ Guc tasarrufu modunu devre disi birakin. / Otomatik parlaklik ayari varsa kapatin.

Yeni konular

Geri
Yukarı