Lenovo Legion R25F-30 vs Samsung Odyssey G4

khalannz7

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
240 Hz bir monitör almak istiyorum. Aşağıdakilerden hangisini önerirsiniz? Veya önereceğiniz bu fiyatlarda başka monitör var mı? Aslında bütçem 5k ama aralarında çok fark varsa 6'ya zorlayacağım.

Lenovo kullanıyorum aynı model 400 HDR desteği olsun parlaklığı ve renk paletleri olsun muazam ölü piksel de çıkmadı bende 3 ay oldu alalı.

1000 TL ucuza 24G2SP varken mantiksiz. Daha iyi overdrive ve GtG performansina sahip diye 1000 TL vermek anlamsiz, ustelik maksimum parlaklik yonunde ciddi azalis var.

Konuya donecek olursak Odyssey G4 alirdim sahsi tercih olarak. R25F-30'a dair kapsamli bir overdrive seceneklerinin gosterildigi incelemeye ve UFO testine denk gelmedim henuz.

1000 TL ucuza 24G2SP varken mantiksiz. Daha iyi overdrive ve GtG performansina sahip diye 1000 TL vermek anlamsiz, ustelik maksimum parlaklik yonunde ciddi azalis var.

Konuya donecek olursak Odyssey G4 alirdim sahsi tercih olarak. R25F-30'a dair kapsamli bir overdrive seceneklerinin gosterildigi incelemeye ve UFO testine denk gelmedim henuz.
Bu monitör daha iyidir ikisinden de ancak sen bilirsin. G4 al o zaman.
LİNK hocam sanırım attığınız ürünün 240 Hz olanı. Samsung ile de çok fiyat farkı yok eğer bu çok daha iyi diyorsanız bunu alayım.

LİNK hocam sanırım attığınız ürünün 240 Hz olanı. Samsung ile de çok fiyat farkı yok eğer bu çok daha iyi diyorsanız bunu alayım.
25G3ZM'nin black smearing, ghosting ve overdrive secenekleri iyi degil, tavsiye etmem.

25G3ZM'nin black smearing, ghosting ve overdrive secenekleri iyi degil, tavsiye etmem.
G4 kullanıyorum IPS panel olduğu için onu almanı öneririm ghosting yok bir sıkıntısını görmedim.
G4 kullanıyorum IPS panel olduğu için onu almanı öneririm ghosting yok bir sıkıntısını görmedim.
Aoc 25G3ZM/BK 24.5" 0.5 MS 240 Hz HDMI DP Adaptive Sync Full HD Yükseklik Ayarlı VA Monitör Fiyatları ve Özellikleri

Hocam bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? Attıklarımdan farkı nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı