Lenovo Legion R25i-30 24.5 inç 0.5 ms vs HP Omen 1ms

Bütçe
5000-55008

BaranOdncu

Hectopat
Monitör
Lenovo legion R25I-30 24.5 inç 0.5 ms ve hp omen 1ms
Arkadaşlar bayağıdır AOC 21.5 inç model kullanıyorum 2015 de üretilmiş 2017'de almıştım ancak görüntü kalitesinden memnun değilim bana oyunları net ve canlı renklerle gösteren bir monitör gerek 2 monitör arasındayım bayağı bir araştırdıktan sonra bunları bulabildim bütçem maksimum 5 6K 2. el de olabilir pazarlıkla 5K ya indirebileceğim güzel monitör önerirsiniz sevikirim ekran kartım 1050 Ti ancak hem G-Sync hem FreeSync destekleyen monitör olursa sevinirim ileride 6700XT almayı düşünüyorum. Görsele koyduğum monitörlerden sizce hangisi daha iyidir? Bana Lenovo iyi gibi geldi veya başka daha kaliteli öneriniz varsa söylerseniz sevinirim pek anlamıyorum monitörden ekrana baktığımda piksel görünmesin istiyorum net görünsün istiyorum teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240421_122116_Chrome.jpg
    Screenshot_20240421_122116_Chrome.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 17
24gn65r-b modelinede bir bakın hocam

Bende 24gn60r-b modeli var paneller sanırım aynı sadece pivot var onda renkleri gerçekten başarılı. Modlarından fps seçince ghosting ortadan kalkıyor

Lenovo olan iyi bir model lenovo olanı alın direk.
Mesela neye göre iyi diyoruz bilmediğimden soruyorum ne için alınır?

24gn65r-b modelinede bir bakın hocam

Bende 24gn60r-b modeli var paneller sanırım aynı sadece pivot var onda renkleri gerçekten başarılı. Modlarından fps seçince ghosting ortadan kalkıyor
Bir inceleyeyim hocam önceden bakmıştım güzeldi fiyatında 4400 civarındaymış teşekkürler gsycn yada nvidia ekran kartıyla uyumludur inşallah

Mesela neye göre iyi diyoruz bilmediğimden soruyorum ne için alınır?

Bir inceleyeyim hocam önceden bakmıştım güzeldi fiyatında 4400 civarındaymış teşekkürler gsycn yada nvidia ekran kartıyla uyumludur inşallah
FreeSync var ama gsync var ki bilmiyorum. Karttan yana bir sorun yaratmaz zaten

4200tl ye var şu an

Baya bi forumlara baktım da lenovo alan ve memnun olan çokmuş lenovoyu tercih ettim hafyaya alacağım

FreeSync özelliği mevcut ancak özelliklerine bakımca Adaptive Sync olduğunu göremiyorum çoğu kişi var demiş ekran kartım NVIDIA 1050 Ti Sync özelliği aktif olur mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı