Lenovo Legion R25I30 alınır mı?

Bütçe
6000
Ben R25I-30 aldım bana çok parlak geldi ve IPS Glow'dan dolayı iade ettim. Şimdi de MSI MP251P aldım fakat Lenovo kadar renkleri iyi değil ve çok da bi ayarı olmadığı için ayarlayamıyorum. İade edip R25I-30 alacağım tekrardan. Bi de R25I-30 keskinlik olarak dengeliydi. MSI piksel olarak da çok iyi gelmedi açıkcası. Film izlemek daha zevkliydi R25I-30 ile diyebilirim.
Umarım iadeni almazlar hocam. Keyfi iade yapanlar yüzünden satıcılar da mağdur oluyor onlara da hak veriyorum.

Umarım iadeni almazlar hocam. Keyfi iade yapanlar yüzünden satıcılar da mağdur oluyor onlara da hak veriyorum.
Maalesef aldılar :). Birkaç lira fazla verip her zaman alacağım ürünü resmi satıcıdan alırım. Kendiniz iade yapmıyormuşsunuz gibi insanlara ithamda bulunmayın. IPS Glow fazla olduğu için iade etmişimdir belki. MSI da ise yazılar piksel piksel olduğu için beğenmemişimdir belki. Hayır bir ürün alıp sanki onu %100 kullanıyorsunuz. Para verdiğiniz ürün pahalı ve istenilen şekilde olmayınca tabii ki de iade edersiniz. Ben de ürün iade etmem kolay kolay. Bu iade ettiğim nadir ürünlerden.

@Sirlen Tercihiniz ne oldu acaba? bende, LENOVO LEGION R25I-30 ile AOC 24G2SP/BK arasında kaldım.
Şiddetle Lenovo Legion R25I30 öneriyorum ben de ne alsam diye düşünüyordum 2 hafta önce şu an elimde Lenovo Legion R25I30 var ben de birkaç kişinin önerisi üzerine aldım renk açısından parlaklık bu ürün tam F/P ürünü.

Şiddetle Lenovo Legion R25I30 öneriyorum ben de ne alsam diye düşünüyordum 2 hafta önce şu an elimde Lenovo Legion R25I30 var ben de birkaç kişinin önerisi üzerine aldım renk açısından parlaklık bu ürün tam F/P ürünü.

Hocam monitörü nereden aldınız? Bende almayı düşünüyorumda.

Ghosting var mı?
Lenovo G24-20'den R25I30 geçmeyi düşünüyorum coilwhine var mı 0.5 ms modunda?
Ben kullanıyorum ve herhangi bi sorun görmedim tek anlamadığım rdr2 vs oynarken karakterlerin köşesi piksellesiyor gibi keskinlestirmeyle alakalı olabilir ayarlarını bulamadım onun dışında herhangi bir sorun görmedim şans meselesi biraz

Ben kullanıyorum ve herhangi bir sorun görmedim tek anlamadığım RDR2 vs oynarken karakterlerin köşesi piksellesiyor gibi keskinlestirmeyle alakalı olabilir ayarlarını bulamadım onun dışında herhangi bir sorun görmedim şans meselesi biraz.

Keskinleştirmeyle alakalı o pikselleşme G24-20'de oluyordu benim ayarlar Custom'du.

Ben kullanıyorum ve herhangi bir sorun görmedim tek anlamadığım RDR2 vs oynarken karakterlerin köşesi piksellesiyor gibi keskinlestirmeyle alakalı olabilir ayarlarını bulamadım onun dışında herhangi bir sorun görmedim şans meselesi biraz.

AMD FreeSync diyor NVIDIA desteklemiyor mu acaba sitesinde bir şey yazmıyor.
0.5 ms modunu denediniz mi monitörden ses geliyor mu?

Son düzenleme:
Keskinleştirmeyle alakalı o pikselleşme G24-20'de oluyordu benim ayarlar Custom'du.

AMD FreeSync diyor NVIDIA desteklemiyor mu acaba sitesinde bir şey yazmıyor.
0.5 ms modunu denediniz mi monitörden ses geliyor mu?
NVIDIA bütün monitörlerde destekleniyor sayılır yani çoğunda o yüzden yazmiyorlar bile 0.5 ms modu var mı bilmiyorum FPS oyunları pek oynamıyorum direk 0.5 ms diye biliyorum sadece 180Hz modu var 30 dakika boyunca açılıyor diğer türlü DP ile takarsan 165Hz sesi gayet güzel o fiyata özellikleri çok iyi gayet güzelden kastım şu harika değil ama çok da kötü değil ses kalitesi çok iyi değil ama iş görür kulaklıktan bunalirsin acar öyle dinlersin video müzik vs ama o fiyata bu montitor üzmez ben de tavsiye üzerine aldım iyi ki almışım FHD çözünürlükte en güzel monitörlerden birisi diğerlerine de çok baktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı