Lenovo Legion R25I30 alınır mı?

Bütçe
6000
NVIDIA bütün monitörlerde destekleniyor sayılır yani çoğunda o yüzden yazmiyorlar bile 0.5 ms modu var mı bilmiyorum FPS oyunları pek oynamıyorum direk 0.5 ms diye biliyorum sadece 180Hz modu var 30 dakika boyunca açılıyor diğer türlü DP ile takarsan 165Hz sesi gayet güzel o fiyata özellikleri çok iyi gayet güzelden kastım şu harika değil ama çok da kötü değil ses kalitesi çok iyi değil ama iş görür kulaklıktan bunalirsin acar öyle dinlersin video müzik vs ama o fiyata bu montitor üzmez ben de tavsiye üzerine aldım iyi ki almışım FHD çözünürlükte en güzel monitörlerden birisi diğerlerine de çok baktım.

Fiyatı 6-6.5 k olmuş QHD monitör bakacağım ya 1080p monitörler 2K fiyatına yaklaştı artık.

Fiyatı 6-6.5 k olmuş QHD monitör bakacağım ya 1080p monitörler 2K fiyatına yaklaştı artık.
Bu dediğimiz monitor Hepsiburada satıcısında 4.900 TL düşünürsen.

Çok ölü piksel çıkmış arkadaşlarda ondan korkuyorum :)
O şans meselesi hocam ne alırsan al hepsinde öyle dediğim gibi bu monitörden memnun insan çok Samsung G3 de falan daha çok sorunlar var.

O şans meselesi hocam ne alırsan al hepsinde öyle dediğim gibi bu monitörden memnun insan çok Samsung G3 de falan daha çok sorunlar var.

Şu an monitörüm serviste iade olacak dendi onayı bekliyorum şu an gidip FHD monitör alabilirim ya da kendimi zora sokarak 9-10 civarı QHD 144 Hz IPS model bir şey alırım ekran kartım besler o yüzden ileriye dönük yapmak mantıklı gibi geldi.

Geri
Yukarı