Çözüldü Lenovo Legion R25I30 maksimum 60 Hz gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yldzmhmmd

Zeptopat
Daha fazla  
Monitör
lenova legion r25i-30
Selam, ben yeni monitör aldım Lenovo Legion R25I30 laptopa bagladım ekranı HDMI ile monitörüm 60 Hz gösteriyor ve maksimim 60 Hz var ayarlarda. Bu konuda yardımcı olur musunuz?

Ekran kartı driverlarını güncellemelisin bendede ilk öyleydi güncelleyince diğer Hz seçenekleri de geldi.

Son düzenleme:
Kullandığın HDMI kablosu en fazla 60Hz destekliyor olabilir. Laptopun HDMI kaç desteklediğini bulup ona göre bir kablo alman lazım ama laptopların bazılarında HDMI üzerinden kilit mevcut yani 144Hz oluyor bunun önüne geçmek için Type-C üzerinden DP desteği varsa uygun kablo ile monitörün sağladığı Hz'lere çıkılabilir.

Kullandığın HDMI kablosu en fazla 60Hz destekliyor olabilir. Laptopun HDMI kaç desteklediğini bulup ona göre bir kablo alman lazım ama laptopların bazılarında HDMI üzerinden kilit mevcut yani 144Hz oluyor bunun önüne geçmek için Type-C üzerinden DP desteği varsa uygun kablo ile monitörün sağladığı Hz'lere çıkılabilir.
teşekkürler yardımın için

Geri
Yukarı