Lenovo Legion S7 alınır mı?

Hocam yanıtladığınız için teşekkürler.
Benim düşüncem şöyleydi yeni çıkacak serilerden dolayı 3060 3070 li + 5800h 11800h laptopların fiyatının düşmesini beklemek bu konuda kararsızım şimdi mi almalıyım yoksa 2 ay kadar bir süre beklemeli miyim ?
Dustu zaten fiyatlari daha fazla dusmesini bekleme bence. Stoklar biterse ortada kalirsin. Yine sen bilirsin de.
Yaza kadar bu modellerin stoğunu bitirirler diye düşünüyorum yeni gelecek modellerde daha pahalı olacak gibi görünüyor eğer imkanın varsa al derim.
Yaza degil yarina biter bence.

araştıralım hocam ısınma durumuna da bakalım ona göre karar veririz olmadı. Bilen birileri gelse de keşke
Isiniyodur evet, ozellikle kasa ici sicakliklari disariya cok veriyordur. Ben de L5 Pro var ve klavyesi inanilmaz isiniyor. Garantisi 36 ay tabi bisey olursa gelip evinde tamir ediyorlar, Premium garantisi var.

Isiniyordur evet, ozellikle kasa ici sicakliklari disariya cok veriyordur. Ben de L5 Pro var ve klavyesi inanilmaz isiniyor. Garantisi 36 ay tabii bir şey olursa gelip evinde tamir ediyorlar, Premium garantisi var.

Hocam Bende'de Legion 5 Pro var ama yurt dışı garantisi Premium ama Türkiye'de olduğunu nasıl öğrenebilirim? Burada konuşmak sorun olabilir herhangi bir özelden konuşabileceğimiz uygulama var mıdır DC vb vermek istemiyorsanız sorun yok.

Hocam Bende'de Legion 5 Pro var ama yurt dışı garantisi Premium ama Türkiye'de olduğunu nasıl öğrenebilirim? Burada konuşmak sorun olabilir herhangi bir özelden konuşabileceğimiz uygulama var mıdır DC vb vermek istemiyorsanız sorun yok.
Ya Lenovo'yu ariyorsun garanti guncellemesi yaptirmak istedigini soyluyorsun. Onlar sana seri numarani sorup ordan kontrol ediyorlar. Ben de yurtdisindan aldim, emin degilim garanti durumuna.

Yeni konular

Geri
Yukarı