Lenovo Legion Y520 Laptopa Montiör Önerisi

Burak1911

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.

Laptop kullanıcıyım ve ekran boyutundan dolayı oyun oynarken baya zorlanmaktayım. Bu durumdan dolayı monitör almayı düşünüyorum. Lakin teknik detaylara az çok hakim olmama rağmen karar veremiyorum. Bilgisayarımın özellikleri, i7-7700HQ, 1050Ti, 16GB RAM falan filan. Aralarında kaldığım monitör listesi aşağıdadır.
Gelelim kararsızlık sebeplerime. Bilgisayarda HDMI 1.4 çıkışı var buradan 120Hz alabiliyorum. USB-Type C çıkışından ise bir dönüştürücü yardımıyla DisplayPort 1.2 desteği sağlanıyor. G-Sync aktif edilebilir mi? Curved mı Flat mi? 75Hz ileriye dönük olarak (ort. 5 yıl) mantıklı mı? Almışken bir kere alacağım şıklık, sadelik, dayanıklılık ön plandadır. Ve daha aklımda olmayan bir sürü soru. Kısacası bir kere alıyorum ıncığını cıncığını inceleyip içime sindirip almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yukarıdaki listeden Samsung seçerdim monitör ve kalite anlamında bence Samsung.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı