75Hz vs 144Hz Monitor Tavsiyesi

Sailor1990

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 60Hz 18.5 inc monitor kullaniyorum. Monitorde bir sikinti yok ama belli bir sure sonra oyun oynarken gozumu agritiyor ve oyun oynama zevkim gidiyor mecburen PC'den kalkiyorum. Yazacagim sisteme gore monitor tavsiyesi verir misiniz?

i5 9400F
Msi GTX 1660 Ti Gaming X
Asus B360 E Gaming
8 GB DDR4

Yeni monitor 75 Hz mi olsa iyi olur 144 Hz mi ?

Yorumlarinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bu sistem için monitör değişikliğine gitmek için geç bile kalmışsınız. Alırsanız 23,6" bir monitör öneririm. 18,5" ile oyun oynamak keyifsiz olmalı. Diğer sorunuza gelecek olursak ne tür oyunlar oynuyorsunuz? PUBG, CS:GO, R6, Fortnite tarzı FPS oyunları fazla oynuyorsanız kesinlikle 144Hz alın. Bu tür oyunlar pek oynamam diyorsanız 75Hz, daha iyi panel ve özelliklerde bir monitör tercih edebilirsiniz. Ek olarak bütçe belirtirseniz daha iyi öneriler alabilirsiniz.

144 hz tabikide daha iyi olur. Bütçene göre bakman bence daha doğru olur senin için o yüzden önce bir bütçe belirt bence.

ACER GAMING KG271 27 güzel görünüyor bu model.

Ayrıca bence gidip bir mağazada görmek ve bildiğin ürünü sipariş etmek daha doğru sanırım. Bu monitör işleri sakat olabiliyor.

Merhaba, bu sistem için monitör değişikliğine gitmek için geç bile kalmışsınız. Alırsanız 23,6" bir monitör öneririm. 18,5" ile oyun oynamak keyifsiz olmalı. Diğer sorunuza gelecek olursak ne tür oyunlar oynuyorsunuz? PUBG, CS:GO, R6, Fortnite tarzı FPS oyunları fazla oynuyorsanız kesinlikle 144Hz alın. Bu tür oyunlar pek oynamam diyorsanız 75Hz, daha iyi panel ve özelliklerde bir monitör tercih edebilirsiniz. Ek olarak bütçe belirtirseniz daha iyi öneriler alabilirsiniz.
Pubg, Battlefield 5 - 1 vs tarzı oyunlar oynuyorum hocam . bütçe max 1200 tl

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı