Lenovo Legion Y520 nasıl?

Oldukça iyi cihaz. Fiyatı uygun olmuş ona şaşırdım açıkçası :). Neden gönlünüz olmadı laptopa onu anlamadım.

İlk başlarda gönlüm olmadı sonra ikna oldum.Gönlümün olmama sebebide hiç bir tanıdığımın lenovo kullanmaması arkadaşlarıma lenova alayımmı diye sorduğumda lenovomuu diyorlardı.
Lenovo laptop piyasasında pazar payınca başı çeken bir marka. Bende de başta ön yargı vardı olur böyle bunlar çok pahalı olunca ne yazıkkı kullananı da yaygın değil :).

Aslında asus,msi gibi bilgisayarlara göre daha ucuz bendede ön yargı vardı babamla biraz tokuştuk öyle aldık yapacak bir şey yok :d
Onlara göre evet ucuz ancak Dell, Monster' e göre de biraz pahalı olunca millet ikilemde kalıp ya ucuz yada pahalısını almaktadır :).
Hayırlı olsun güle güle kullan incelemesini de paylaşabilirsin :).

Onlara göre evet ucuz ancak Dell, Monster' e göre de biraz pahalı olunca millet ikilemde kalıp ya ucuz yada pahalısını almaktadır :).
Hayırlı olsun güle güle kullan incelemesini de paylaşabilirsin :).
Technopatın laptop incelemelerinde kenarda fps ve sıcaklık değerleri gözüküyor onu nasıl görebilirim inceleme yapmak için

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı