Lenovo Legion Y520-15IKBN Nasıldır?

BuminKaghan

Hectopat
Hayırlı cumalar. Linkteki bilgisayarı almayı düşünüyorum. Kullanan varsa kullanıcı yorumlarını belirtebilir mi? Youtube'da inceleme videosu bulamadım. Oyunlardaki FPS değerlerini merak ediyorum ve ısınma sorunu olup olmadığını. Bilgilendirebilecek var mı ? Şimdiden sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatına göre gayet iyi. Ancak alternatifler de mevcut. Tam bütçeniz nedir?

Bilgisayarı yaklaşık 10 gündür kullanmaktayım. Gayet memnunum seri kullanışlı çok güzel bir pc. Oyun konusuna gelirsek 3-4 oyunyadım pubg de doku yüksek uzaklık yüksek kenar yumuşatma yüksek diger geri kalan bütün ayarla çok düşükte 70-90 arası gidip gelen bir fps alıyorum. Gta high bütün ayarlar ise ortalama 60 fps.

Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Isınma sorunu hiç yok. Klavyesi harika. Aynı özellikteki diğer bilgisayarlar kaç FPS veriyorsa bunda da o kadar alırsın. Youtube'dan bakabilirsin. Kesinlikle SSD olan bir model al. Şimdiden hayırlı olsun.

Bilgisayarı yaklaşık 10 gündür kullanmaktayım. Gayet memnunum seri kullanışlı çok güzel bir pc. Oyun konusuna gelirsek 3-4 oyunyadım pubg de doku yüksek uzaklık yüksek kenar yumuşatma yüksek diger geri kalan bütün ayarla çok düşükte 70-90 arası gidip gelen bir fps alıyorum. Gta high bütün ayarlar ise ortalama 60 fps.
Isınma sorunu oluyor mu oyunlarda ?
Bütün ayarları yüksekte oynamayı denediniz mi ?? O şekilde kaç FPS alıyorsunuz. Kasma fazla oluyor mu ?

Son düzenleme:
Isınma sorunu oluyor mu oyunlarda ?

Bütün ayarları yüksekte oynamayı denediniz mi ?? O şekilde kaç FPS alıyorsunuz. Kasma fazla oluyor mu ?

2 saate yakın oyunda, tam güç çalışırken, yani GPU kullanımı %99 olarak oynarken, 2. saate yakın sıcaklık değerlerine baktım HW Mon ile. Cpu maksimum 75, Gpu maksimum 66 olmuş. Çok iyi değerler diyebilirim.

Peki bilgisayarın ses performansı nasıl ?? Sesten memnun musun ??
Sesten kasıt fan sesleri ise;

Fanlar hiç durmuyor, boştayken bile çalıştığı için, hafif bir ses var. Tamamen sessiz, boşta fansız çalışan bir laptoptan geçtiğim için, farkettiriyor ama rahatsız edici değil. Öte yandan, oyunda fan sesi oldukça fazla. Kısık seste oynuyorsanız fan sesi atmosfer sesini bastırıyor. Bu yüzden kulaklıkla oynamak lazım.

Yok hoparlörleri diyorsan; Direkt kullanıcıya çevrilmiş oldukları için genel olarak başarılı. Ama öyle bass falan beklemeyin. 20 kanal bir ekolayzır var dolbyde, ordan ince ayarlar yapmak mümkün.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı