Lenovo Legion Y520 vs. Lenovo Ideapad 320

Eyes

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciler arasında fark yok diyebiliriz. Ekran kartlarında gözle görülecek seviyede bir performans farkı olcaktır(GTX 1050 daha iyi). Ayrıca ideapad 1366 x 768. Günümüz için çok düşük bir ekran çözünürlüğü, laptop keyfini kesinlikle etkileyecektir. Fiyat farkı hakeder mi bilmiyorum ama oyun oynayan biriysen ekran kartı Legion'un daha iyi, yüksek kalitede görüntü her şey için lazım, onda da Legion daha iyi. RAM, HDD, SDD zaten upgrade edilebilen donanımlar.

Legion Y520 elbet daha iyi olacaktır. Fiyatları arttığı için fiyatı hak eder etmez size kalıyor. Eğer maddi sorun yoksa tabiki GTX 1050 ekran kartlı olması daha uzun süreli size yetecektir.

Peki siz benim yerimde olmuş olsaydınız ne yapardınız ? Oyunlarıda en düşük ayarlar olsa bile açsa yeter benim için.

@Atamyolundayız haklısınız,ancak bütçemi zorlamak durumunda kalıyorum. Eğer fiyat farkına gerçekten değecek kadar bir fark varsa almak istiyorum.
@Atamyolundayız haklısınız,ancak bütçemi zorlamak durumunda kalıyorum. Eğer fiyat farkına gerçekten değecek kadar bir fark varsa almak istiyorum.
Yarın nasip olursa alabilirim sizler,benim yerimde olsaydınız ne yapmayı daha mantıklı görürdünüz ? Lenovo Legion Y520 bütçemi zorlayacak ancak gerçekten değecekse alabilirim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı