Lenovo Legion Y530 Gaming Windows 11'de düşük oyun performansı

vaksss7

Zeptopat
Daha fazla  
Dostlarım eskiden Far Cry New Dawn, NFS Payback bu oyunlardan rahatça i7 7700HQ GTX 1050 Ti 16 GB RAM laptopumdan 60 FPS'i rahat alırdım;
Şimdi ise i5 8300H GTX 1050 Ti 16 GB RAM laptopdan alamıyorum Windows 11 kurulu yeni aldım PC'yi, 7700 HQ'dan daha güçlü diye 8300h aldım.
Neden böyle oluyor günlerdir düşünüyorum ve aklımda Windows 10 Home'a geçmek var oyun için çoğu kişi onu önermiş sizce sorun Windows'dan mı bilgisayardan mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende Windows 11 kullanıyorum bir sıkıntı yok Windows 10'a geçip performansına bakabilirsiniz.
hocam windows 10 a geçtim home sl yükledim güncelleştirmeleri yaptım ekran kartın son güncellemesini yapıp farcry new dawn a giriş yapıp deniycem , arayüz vs bariz daha hızlı ve kararlı şuan inşallah oyun deneyimim de öyle olur
Hocam bende Windows 11 kullanıyorum bir sıkıntı yok Windows 10'a geçip performansına bakabilirsiniz.
hocam windows 10 sl yükleyip full güncellemeleri yaptım nvidia 472 sürümünü kullanıyodum 511 sürümü cıkmıs battlefield 4 de yüksek grafikte 60 fps altına düstü bu oyun eskı oyun bunda full ayarlarda sorunsuz oynaytması gerekmezmi 60 fps üstü , pc mi arızalı onu anlamaya calısıyorum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı