Lenovo Legion Y90’nin Çift Fanlı Soğutma Sistemi Gösterildi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Lenovo Legion Y90

Lenovo, yakın zamanda çıkacak olan Lenovo Legion Y90 oyun telefonunun çift fanlı soğutma sistemini gösteren kısa bir tanıtım videosu paylaştı. Oyun telefonunun arka kısmının göründüğü bu videoda, çift fanlı soğutma sisteminin nasıl çalıştığı gözler önüne seriliyor. Lenovo, GSM Arena tarafından paylaşılan habere göre 180,65 cm³/s hava akışı sağlamak için iki fanın birleştiğini ifade ediyor. Ancak […]

Devamı: Lenovo Legion Y90’nin Çift Fanlı Soğutma Sistemi Gösterildi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Alanların neden enayi olduğunu da anlatır mısın? Bilgili bir abiye benziyorsun sen

Bu telefonun 600 dolar olacağını tahmin ediyorum. Türkiye'de alınmaz zaten. Para birimi Dolar olan adam o fiyata oyun oynamak istiyorsa PS5 veya üstüne biraz daha koyup PC toplayabilir. Bu telefonu alan adam oyun oynamak istiyordur zaten.

Bu telefonun 600 dolar olacağını tahmin ediyorum. Türkiye'de alınmaz zaten. Para birimi Dolar olan adam o fiyata oyun oynamak istiyorsa PS5 veya üstüne biraz daha koyup PC toplayabilir. Bu telefonu alan adam oyun oynamak istiyordur zaten.
Mobil platformda oynamak istiyordur belki?

Alan kişiler olur mu acaba?
İsteyen alır. Üstte de belirtildiği gibi mobil oyun oynamak istiyorsa tabii ki alabilir. Sen PC platformunu daha çok seviyor olabilirsin, başkası da mobil platformu daha çok seviyordur ve senin bu ürünü alanlarla ilgili düşündüğünü PC için düşünüyor olabilir. Zevkler ve platformlar tartışılmaz deyip bitirmeyi tercih ederim.

Lenovo Legion Y90

Lenovo, yakın zamanda çıkacak olan Lenovo Legion Y90 oyun telefonunun çift fanlı soğutma sistemini gösteren kısa bir tanıtım videosu paylaştı. Oyun telefonunun arka kısmının göründüğü bu videoda, çift fanlı soğutma sisteminin nasıl çalıştığı gözler önüne seriliyor. Lenovo, GSM Arena tarafından paylaşılan habere göre 180,65 cm³/s hava akışı sağlamak için iki fanın birleştiğini ifade ediyor. Ancak […]

Devamı: Lenovo Legion Y90’nin Çift Fanlı Soğutma Sistemi Gösterildi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Way be

Geri
Yukarı