Lenovo Legion yeni seri geliş tarihi ne zaman?

idealsistemim

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

Lenovo eylül-Ekim gibi Legion yeni serilerin geleceğini söylemişti sosyal medyada. Hangi işlemcilerin geleceğini bilen var mı?

Örnek 11800h işlemcili Legion gelir mi mesela?

Merhaba,

Lenovo eylül-Ekim gibi Legion yeni serilerin geleceğini söylemişti sosyal medyada. Hangi işlemcilerin geleceğini bilen var mı?

Gelir.
Max bir yıl içinde 12. nesil intel işlemcili DDR5 Laptop'lar çıkacak. 11. Nesil bir anda eskiyecek almak pek mantıklı değil.
Hocam DDR5 RAM li modelleri alacak adam TR de iki elin parmaklarının sayısı geçmez. Fiyatlar çok uçuk olur.

Merhaba,

Dediğiniz aylarda Legion 5 Pro i7 11800H+3060 130W varyantı gelecek. Daha sonrasında Legion 5 17" aynı konfigrasyonla satışa olacak. Düz Legion 5 Intel ile gelmiyor.

Dediğiniz aylarda Legion 5 Pro i7 11800H+3060 130W varyantı gelecek. Daha sonrasında Legion 5 17" aynı konfigrasyonla satışa olacak. Düz Legion 5 Intel ile gelmiyor.

acil laptop ihtiyacı var. oyun için değil, iş için, H serisi işlemci gerekiyor. Legion iyi bir alternatif.

Pro olanlarda ekran 2k geliyor. FHD ekran gelme ihtimali var mı ?
Eylül-Ekim aslında geniş bir tarih. Sizce gelme ihtimali nedir ? 11800H işlemcili doğru dürüst ürün de yok TR piyasasında.

5800H işlemciler iyi olmasa da 11800H bana göre daha tercih edilir. Oyun için deil iş için alacağım için.

Acil laptop ihtiyacı var. Oyun için değil, iş için, H serisi işlemci gerekiyor. Legion iyi bir alternatif.

Pro olanlarda ekran 2K geliyor. FHD ekran gelme ihtimali var mı?

Eylül-Ekim aslında geniş bir tarih. Sizce gelme ihtimali nedir? 11800H işlemcili doğru dürüst ürün de yok TR piyasasında.

5800H işlemciler iyi olmasa da 11800H bana göre daha tercih edilir. Oyun için değil iş için alacağım için.

Zor aralığa sarkar bana kalırsa. Bütçeniz ne kadar?

Zor aralığa sarkar bana kalırsa. Bütçeniz ne kadar?

ilginize teşekkür öncelikle. H serisi bilgisayarlar genelde gaming PC oluyor ve çok kaba duruyorlar. benim için ekran kartının çok büyük bir önemi yok. 128 bit olması kafi şimdilik.

bütçeye gelirsek ; zaten 10K altına pc yok ( asus rog 4800h 8gb dün 9,100 TL 'ye satılıyordu gerçi ) ama ben sonradan ram takma vs uğraşmak istemiyorum.

özetle 15K'ye geçmese iyi olur. ama ne kadar ucuz o kadar iyi. ,

keşke bütçe uygun olsa Dell XPS alınabilse.

@İdealsistemim performans önemli değilse Gigabyte 15p kc var 115Watt 3060 var. Birde:https://www.hepsiburada.com/dell-g1...nabilir-bilgisayar-6br7w165c-pm-HBC00000DRKRS

Bu cihaz var 3060 130Watt performansı iyi bir cihaz benim önerim Dell olurdu ama size kaba gelirse Gigabyte 15p kc alabilirsiniz.
Satıcıyı bilmiyorum almadan önce araştırın ve daha ucuz satıcılarda var hocam ama almadan önce satıcıyı araştırın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı