Lenovo LOQ 4060 vs Acer 16 4050

@osmannr Problemi yok fakat paneli %45 NTSC, Nitro'ya göre de fark edilir şekilde az pil ömrü sunar. Oyun az oynayacaksınız Nitro 16 tercih edilebilir yani.

Mümkünse fiziksel olarak bir mağazada görüp içinize sineni alın. Dediğimiz gibi. İkisi de iyi.
Fiziksel olarak görürseniz hangisinin sizi mutlu edeceğini anlarsınız.

Bir de dandik Samsung IPS monitorlerinden film izledim hep yani onlara nazaran mi kotu. Yoksa Nitro'ya gore mi kotu. Samsung F350 monitor kullandim.

Güvenilir. Bildiğim kadarı ile teknorya Acer Türkiye temsilcisi/satıcısı.

Bir de dandik Samsung IPS monitorlerinden film izledim hep yani onlara nazaran mi kotu. Yoksa Nitro'ya gore mi kotu. Samsung F350 monitor kullandim.
Yukarıda defalarca belirtildi. Acer'in monitör Lenovodan az değil ciddi anlamda iyi. :)

Güvenilir. Bildiğim kadarı ile teknorya Acer Türkiye temsilcisi/satıcısı.

Yukarıda defalarca belirtildi. Acer'in monitör Lenovo'dan az değil ciddi anlamda iyi. :)

Acer'i aliyorum o zman hocam cok sağ olun.

Acer'i şu an sipariş ettim arkadaslsr emegi gecenlere teşekkür ederim. Hakkinizi helal edin.

Bir de buna mouse lazim değil mi 😁😁 benim bir onceki mouse MSI GK30du simdi buna benzer bir şeyde veya daha uygun bir şey bulmak lazim.

Hocam burada olan cevap verebilir mi? Kargo geldi kutuyu acmadimda. Kutu üstü özelliklerde Memory 8 GB yaziyor. Ben 16'lik almistim. Bir de kargo posetindeki evraktada 16 GB yaziyor faturalarin ustunde. Bu simdi 8 GB mi 16'lik mi?

@Artoria Pendragon

Dosya Ekleri

• 20240127_152900.jpg
    20240127_152900.jpg
    127,8 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:

Geri
Yukarı