Lenovo LOQ laptop alınır mı?

Bütçe
36000
Hocam sizin dediğiniz acerler 3000 serisi olanlar. Yeni seri gelişmiş soğutma sıvı metal genelde asus rog strixlerde olur ve iyi ekranla geliyor. Eski acer serisi cidden kötüydü toparladılar ama. Buarada lenovo cidden iyi laptop mükemmele yakın olabilirdi ama zaten daha iyisi varken acer nitro an16-41 modeli, kötü ekranlı bir seri neden alıyım ki? + daha iyi soğutma cabası.

hocam karar verdiniz mi?
Evet hocam sizinde tavsiyenizle

Acer Nitro 16 AN16-41 Amd Ryzen 7 7840HS 32 GB 1 TB SSD RTX 4060-8 GB Freedos 16" FHD 165 Hz Taşınabilir Bilgisayar​

Modelini 40.600tlye satın aldım.

Alınır hocam bu fiyata direkt al kaçırma. Aynısının AMD Ryzen 7 versiyonlu modelini aldım 2-3 gündür kullanıyorum çok memnunum. Dell'e hiç yanaşma. Dell'den Lenovo'ya geçtim. Dell'de kronik klavye sorunu var ve cihaz aşırı ısınıyor.

Merhaba hocam. Şu anda Lenovo'nun Ryzen 7 modeli Amazon'da indirimde gözüküyor. Bende bugün sipariş verdim ama hala kararsızım. Memnun musunuz hala Lenovo'dan bu fiyat bandında başka öneriniz var mı acaba? Bir de sizde ki model bu mu?

Prime üyeleri için günün fırsatı: Lenovo LOQ 15APH8 dizüstü oyuncu bilgisayarı, 15.6" FHD 144 Hz ekran, AMD Ryzen 7 7840HS, 16 GB RAM, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce RTX4060 8 GB, FreeDOS, 82XT004CTX Amazon.com.tr

Merhaba hocam. Şu anda Lenovo'nun Ryzen 7 modeli Amazon'da indirimde gözüküyor. Bende bugün sipariş verdim ama hala kararsızım. Memnun musunuz hala Lenovo'dan bu fiyat bandında başka öneriniz var mı acaba? Bir de sizde ki model bu mu?

Prime üyeleri için günün fırsatı: Lenovo LOQ 15APH8 dizüstü oyuncu bilgisayarı, 15.6" FHD 144 Hz ekran, AMD Ryzen 7 7840HS, 16 GB RAM, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce RTX4060 8 GB, FreeDOS, 82XT004CTX Amazon.com.tr

Merhaba hocam. Ben alalı yaklaşık 2 hafta gibi bir süre oldu sanırım. Şu ana kadar gayet memnunum. Kasa kalitesi olsun laptopun özellikleri olsun oldukça iyi. Benim için tek dezavantajı fan sesinin biraz yüksek olması. Fakat laptopun ısınmasındansa, fanın sesli olmasını tercih ederim. Daha önce kullandığım Dell G serisi laptopum, bu ısınma sorunları yüzünden beni bıktırmıştı. LOQ'da aynı problemleri yaşamıyorum. Bence içiniz rahat olsun, iyi bir seçim yapmışsınız, güzel günlerde kullanırsınız umarım.

Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Açıkçası bende Dell G16 modelini almaya çok yakındım ama Dell’in uygulamasında çokça şikayet okuyunca vazgeçip başka model aramaya başladım ve Amazon’da karşıma bu çıktı. Genel olarak araştırdığımda model ile ilgili çok bilgi bulamadım.

Genel olarak bu model ile ilgili değil ama loq serilerinde ekran konusunda çok şikayet okudum. Kâğıt üzerinde 100 srgb ve 350 nit parlaklık bu fiyat bandında iyi gibi duruyor ama siz ne düşünüyorsunuz?

Fan sesi haricinde memnun kalmadığınız bi konu var mı?

Bugün olsa yine 36 bine bu bilgisayarı mı alırdınız yoksa başka bi model mi bakardınız.

Biraz uzun oldu kusura bakmayın. Teşekkür ederim şimdiden :)

Hocam model yeni yeni piyasaya yayılıyor daha o yüzden pek yorum bulamamanız normal. Ben aldığım zaman forumdan bir arkadaş ile fikir birliği yapıp almıştık biz alırken yorum sayısı daha da azdı :) Ekran konusuna gelirsek tabii ki daha iyi olabilirmiş fakat beni rahatsız etmiyor. Parlaklığı da bence gayet yeterli. Bunlar hep kişisel görüş fakat ben şimdi olsa yine bu bilgisayarı alırdım.

Hocam model yeni yeni piyasaya yayılıyor daha o yüzden pek yorum bulamamanız normal. Ben aldığım zaman forumdan bir arkadaş ile fikir birliği yapıp almıştık biz alırken yorum sayısı daha da azdı :) Ekran konusuna gelirsek tabii ki daha iyi olabilirmiş fakat beni rahatsız etmiyor. Parlaklığı da bence gayet yeterli. Bunlar hep kişisel görüş fakat ben şimdi olsa yine bu bilgisayarı alırdım.

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim hocam. 🙏🏻

Geri
Yukarı