Lenovo LOQ laptop alınır mı?

Bütçe
36000
Ekranı %45 NTSC olması lazım bütçeyi 4K'da zorlayıp Acer Nitro AN16-41 alın. Ekran önemsizse alabilirsiniz.
Bunlar nasıl acaba

Dell : Fiyat : 36.000₺

İ7 13650HX

DDR5 16gb ram

1tb ssd

RTX 4060 8Gb ekran kartı

Lenovo Loq : Fiyat : 36.000₺

i7 13620H

DDR 5 16gb ram

512 ssd

RTX 4060 8Gb ekran kartı

Monster tulpar 20.7.4 : Fiyat : 36.000₺

i7-12650H

DDR4 16gb ram

1tb ssd

RTX 4060 8gb ekran kartı

Birde hp eklicem arkadaşlar bu fiyata çok zor çıkarım ama o 6bin fark ile diğerleri arasında çok fark yaratır mı bu pc?

Hp : Fiyat : 42.000₺

İ7 13700H

DDR5 16gb ram

1tb ssd

RTX 4070 8Gb ekran kartı

Merhaba arkadaşlarlar. Amazon'da bu laptop uygun geldi bana özellikleri de fena değil. Sizce alınır mı?

Alınır hocam bu fiyata direkt al kaçırma. Aynısının AMD Ryzen 7 versiyonlu modelini aldım 2-3 gündür kullanıyorum çok memnunum. Dell'e hiç yanaşma. Dell'den Lenovo'ya geçtim. Dell'de kronik klavye sorunu var ve cihaz aşırı ısınıyor.

Her şey markamı o zaman Acer'de metal sıvı soğutma varken Lenovo Lenovo mantıklı açıklama yapın. Monster övenlerden farkınız yok bu halde.

Hocam Acer Nitro serisi kullanıp bilgisayar boştayken bile drop sorunu yaşayan birçok kişi var. Acer almak tamamen şans işi, siz şu ana kadar bu sorunu yaşamamış olabilirsiniz ama araştırdığınızda yaşayan çok kişi olduğunu göreceksiniz.

Lenovo savunuculuğu yapmıyorum ben arkadaş link atarak bu bilgisayar alınır mı diye soru sormuş ben de onu cevapladım. Aynı fiyat bandında Lenovo tercih edebilme şansım varken gidip de kendimi riske atarak sırf ekranı daha iyi diye Acer almam. Ha bütçe daha fazla olur, o zaman gider ASUS ROG serisi, MSI vs tercih edersiniz o ayrı konu.

Hocam Acer Nitro serisi kullanıp bilgisayar boştayken bile drop sorunu yaşayan birçok kişi var. Acer almak tamamen şans işi, siz şu ana kadar bu sorunu yaşamamış olabilirsiniz ama araştırdığınızda yaşayan çok kişi olduğunu göreceksiniz.

Lenovo savunuculuğu yapmıyorum ben arkadaş link atarak bu bilgisayar alınır mı diye soru sormuş ben de onu cevapladım. Aynı fiyat bandında Lenovo tercih edebilme şansım varken gidip de kendimi riske atarak sırf ekranı daha iyi diye Acer almam. Ha bütçe daha fazla olur, o zaman gider ASUS ROG serisi, MSI vs tercih edersiniz o ayrı konu.
Hocam sizin dediğiniz acerler 3000 serisi olanlar. Yeni seri gelişmiş soğutma sıvı metal genelde asus rog strixlerde olur ve iyi ekranla geliyor. Eski acer serisi cidden kötüydü toparladılar ama. Buarada lenovo cidden iyi laptop mükemmele yakın olabilirdi ama zaten daha iyisi varken acer nitro an16-41 modeli, kötü ekranlı bir seri neden alıyım ki? + daha iyi soğutma cabası.

Merhaba arkadaşlarlar. Amazon'da bu laptop uygun geldi bana özellikleri de fena değil. Sizce alınır mı?
hocam karar verdiniz mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı