Elektronik Lenovo LOQ RTX 4050 29.999 00 TL

bilmemem

Decapat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Kasım ayında kampanyalı 28k fiyata almıştım. Malzeme kalitesi, ekran panel kalitesi ve genel performansı üzmez. Ancak üzeceği iki nokta var. Pil kapasitesi düşük 60W. Kronik VRAM yüksek sıcaklık problemi var. Soğutucu borular oraya temas etmiyor. Yepyeni laptopta VRAM sıcaklığı 104-106 derece olmamalı.

Kasım ayında kampanyalı 28k fiyata almıştım. Malzeme kalitesi, ekran panel kalitesi ve genel performansı üzmez. Ancak üzeceği iki nokta var. Pil kapasitesi düşük 60W. Kronik VRAM yüksek sıcaklık problemi var. Soğutucu borular oraya temas etmiyor. Yepyeni laptopta VRAM sıcaklığı 104-106 derece olmamalı.

Pil kapasitesinin 60W olmasının dezavantajları neler hocam? Bilmediğimden soruyorum.

Oyun oynamadığın sürece 3-5 web sitesi, video, Excel word vs için 60W yetmez mi ki?

4060'ın fiyatı çok iyi fakat bu model bu fiyat için alınabilir durmuyor. 25.5K'ya Acer vardı 4050'li 1 ay önce.

Nasıl iyi?

Şu da tercih edilebilir sanıyorum.

RAM hızı 4800 diyorlar, bellek 8 GB değmez. Lenovo da kaliteli marka. Ayrıca 13420h daha iyi 8 çekirdekli, bu 6 çekirdek.

Geri
Yukarı