Elektronik Lenovo M300s 399TL

Bu ürün hakkında pek fikrim yok ancak G203'ün Lightsync modelinden her türlü daha iyidir.

1 yıldır kullanıyorum çift tıklıyor üstüne orta tuşu da ileri yerine geri yapıyor arada. Asla önermem g203. Dediğiniz gibi onun yerine ne alsanız iyidir.

Hocam bu ne ya SS Prime'lerin G203'lerin olduğu ortamda bu mouse nedir?
Niye ki gayet iyi mouse.

Güzel fiyat alınabilir. Biraz daha koyup SS Prime da alınabilir. Aynı fiyatlarda G102 G203 falan var. Onlarda çok eskide kaldı.

Alınmaz hocam 100-150 daha koyun G203 alın.

S olmayan düz M300 modelini kullanıyorum. Memnunum. M300'ün en kalitesiz yeri mouse tekerleği bence. İşlevini yerine getiriyor ama sağlı sollu hafif oynama var ve tekerlek hareketi keskin değil. Muhtemelen yuva ile alakalı. Kullanıma bağlı da olabilir ama hor kullanmam.

Şu an hala kullanmakta olduğum fare g203. çift tıklama sorunu hiç yaşamadım. 1 yıl oldu belki de ve sensöründe sorun var. Ara sıra kendi kendine titriyor fare. Bulunduğu yüzeyden dolayı olduğunu düşündüm fakat mouse pad üzerinde ve onsuz denedim yine titremeler oldu. Şu aralar hiç olmuyor fakat önceden çok meydana geliyordu. Yani çok tutarsız bir fare o yüzden almayın aldırtmayın başka seçeneklere yönelin.

Yeni konular

Geri
Yukarı