Elektronik Lenovo M300S RGB Beyaz 308,99TL!

1688053748062.png

Grafiğe bakarsanız aylarca bu fiyat bandığında gezdiğini görebilirsiniz. Birkaç ay stok durumundan veya serbest piyasadan dolayı fiyatı yüksek göstermişler.

Fiyattan bağımsız mouse alınır mı? Sadece CS:GO oynuyorum rekabetçi olarak.

Fiyattan bağımsız mouse alınır mı? Sadece CS:GO oynuyorum rekabetçi olarak.
Bahsi geçen Lenovo m300s Mouse'un sensörü Pixart 3327. 220 IPS ve 30 G. Bu değerler, mouse' un hızlıca sağa-sola veya yukarı-aşağı kaydırıldığı sırada imlecin ya da cross' un takılmasına sebep olacak kadar düşük değerler. Bir önceki mouse' um Razer Deathadder Assential idi ve aynı özellikler onda mevcuttu. Fazlaca takılma yaşayıp oynamam imkansız hale gelince, IPS ve G özelliği yüksek olan (Razer Deathadder v2) bir mouse' a geçtim. Sadece CS:GO oynamak için alacaksanız kesinlikle önermem. Kesinlikle 400 IPS ve 40 G özellikli bir sensöre sahip mouse' lara göz atmalısınız.

Bahsi geçen Lenovo m300s Mouse'un sensörü Pixart 3327. 220 IPS ve 30 G. Bu değerler, mouse' un hızlıca sağa-sola veya yukarı-aşağı kaydırıldığı sırada imlecin ya da cross' un takılmasına sebep olacak kadar düşük değerler. Bir önceki mouse' um Razer Deathadder Assential idi ve aynı özellikler onda mevcuttu. Fazlaca takılma yaşayıp oynamam imkansız hale gelince, IPS ve G özelliği yüksek olan (Razer Deathadder v2) bir mouse' a geçtim. Sadece CS:GO oynamak için alacaksanız kesinlikle önermem. Kesinlikle 400 IPS ve 40 G özellikli bir sensöre sahip mouse' lara göz atmalısınız.
Şu anda bu mouseyi kullanıyorum, bundan kötü mü?

Bahsi geçen Lenovo M300s farenin sensörü PixArt 3327. 220 IPS ve 30 g. Bu değerler, Mouse'un hızlıca sağa-sola veya yukarı-aşağı kaydırıldığı sırada imlecin ya da Cross'un takılmasına sebep olacak kadar düşük değerler. Bir önceki Mouse'um Razer DeathAdder assential idi ve aynı özellikler onda mevcuttu. Fazlaca takılma yaşayıp oynamam imkansız hale gelince, IPS ve g özelliği yüksek olan (Razer DeathAdder v2) bir Mouse'a geçtim. Sadece CS:GO oynamak için alacaksanız kesinlikle önermem. Kesinlikle 400 IPS ve 40 g özellikli bir sensöre sahip Mouse'lara göz atmalısınız.

Bugün 113 TL'ye Performax xotran sipariş ettim. İçinde PixArt 3327 sensör var. N11 de ilk kayıta özel indirimle birlikte 138 TL'den 113 TL'ye indi bence gayet F/P tavsiye ederim.

Bundan kötü mouse bulmanız zor, Refresh Rate'i bile 500Hz. :) bütçeniz nedir?

2.5 sene önce İtopya'dan 50 TL'ye almıştım indirimden. Sorunu yoktu ama son zamanlarda gideceğinin sinyallerini veriyordu. Bende dün indirimi görünce aldım 50 TL'de kupon kullandım 250 TL'ye geldi. Ama 300 TL bandına daha iyisi varsa iptal edip alabilirim.

2.5 sene önce İtopya'dan 50 TL'ye almıştım indirimden. Sorunu yoktu ama son zamanlarda gideceğinin sinyallerini veriyordu. Bende dün indirimi görünce aldım 50 TL'de kupon kullandım 250 TL'ye geldi. Ama 300 TL bandına daha iyisi varsa iptal edip alabilirim.
O fiyata bundan iyisi zor, güle güle kullanın. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı