Lenovo mouse alınır mı?

YP-YP

Femtopat
Önceki kullandığım fare ınca ımg 369 3 aya kalmaz bozuldu, be nde almışken iyi bir fare almam gerektiğini düşündüm ve bu fareyi gördüm. Piyasa fiyatı 120-200TL civarında indirime girmişken alınır mı?

Eğer hardcore oyuncuysanız sakın düşünmeyin. Arada Google'da takılacaksanız ve oynadığınız oyunlar Minecraft, Roblox gibi oyunlarsa alınabilir.

Ben bu fareyle Valorant'da immortal 2 oldum fareyle ilgili bir sorunum yoktu zaten şimdi sanırım ben biraz zorladım fareyi çünkü oyunu günde 6-7 saat oynuyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (170).png
    Ekran Görüntüsü (170).png
    45,2 KB · Görüntüleme: 207
Şöyle düşünün bu zamanda alacağınız fare'nin minimum pixart 3310 sensöre sahip olması gerekiyor. Bu sensör bile artık eskidi ama ortalama kullanıcı için gayet yeterli. M200 sensörü 500fps/30ips, Pixart 3310 6500fps/130ips aradaki fark bu kadar. Ek olarak fare hızlandırmasını da eklerseniz Karanlık Merdiven'nin altını çizdiği konuya geliyoruz. Hangi amaçla kullanacağınız ve fareden ne beklediğiniz önem kazanıyor.

Şöyle düşünün bu zamanda alacağınız Fare'nin minimum pixart 3310 sensöre sahip olması gerekiyor. Bu sensör bile artık eskidi ama ortalama kullanıcı için gayet yeterli. M.200 sensörü 500fps/30ips, pixart 3310 6500fps/130ips aradaki fark bu kadar. Ek olarak fare hızlandırmasını da eklerseniz karanlık Merdiven'nin altını çizdiği konuya geliyoruz. Hangi amaçla kullanacağınız ve fareden ne beklediğiniz önem kazanıyor.

Böyle teknik açıklamanız için teşekkür ederim pek anlayamadım açıkcası ama pek iyi bir sensöre sahip olmadığını anlattınız sanırım bu fare rahmetli olduğu zaman bir konu açıp önerileri alacağım. :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı