Lenovo N580 ekran kartı sürücüsü yüklenmiyor

alti9otuz5

Kilopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm. Birkaç sorum var, şimdiden cevaplayanlara, yardımcı olanlara teşekkür ederim.

Elimde Lenovo N580 notebook bilgisayar var.

Bknz. https://pcsupport.lenovo.com/us/en/products/laptops-and-netbooks/ideapad-n-series-laptops/ideapad-n580/4358/downloads/driver-list/component?name=Graphics%20Processing%20Units%20%28GPU%29%20and%20Server-AI%20Accelerators

Cihazı formatladım. Eskisi de yenisi de Windows 10 Pro 64 Bit.

Fakat bazı sorunlar oluştu. Ekran kartını bulamıyor.

1- Bu cihazda gerçekten harici ekran kartı var mı?

2- Varsa, Driver seçeneklerinde NVIDIA ekran kartı (tahminim GT 610) olmasına rağmen kurulum yapamıyorum. Windows 10 desteklemediği için olabilir mi? Daha önceden de Windows 10 kuruluymuş ama ekran kartına dikkat etmedim.

3- Windows 10 desteklemiyorsa W8.1'de çalışır mı?

Bu arada tüm yöntemler neredeyse denendi. Güvenli Mod'dan tamamen silip tekrar kurma gibi. Windows Update'te herhangi bir güncelleme göstermiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm. Birkaç sorum var, şimdiden cevaplayanlara, yardımcı olanlara teşekkür ederim.

Elimde Lenovo N580 notebook bilgisayar var.

Bknz. https://pcsupport.lenovo.com/us/en/products/laptops-and-netbooks/ideapad-n-series-laptops/ideapad-n580/4358/downloads/driver-list/component?name=Graphics%20Processing%20Units%20%28GPU%29%20and%20Server-AI%20Accelerators

Cihazı formatladım. Eskisi de yenisi de Windows 10 Pro 64 Bit.

Fakat bazı sorunlar oluştu. Ekran kartını bulamıyor.

1- Bu cihazda gerçekten harici ekran kartı var mı?

2- Varsa, Driver seçeneklerinde NVIDIA ekran kartı (tahminim GT 610) olmasına rağmen kurulum yapamıyorum. Windows 10 desteklemediği için olabilir mi? Daha önceden de Windows 10 kuruluymuş ama ekran kartına dikkat etmedim.

3- Windows 10 desteklemiyorsa W8.1'de çalışır mı?

Bu arada tüm yöntemler neredeyse denendi. Güvenli Mod'dan tamamen silip tekrar kurma gibi. Windows Update'te herhangi bir güncelleme göstermiyor.

Aygıt yöneticisinin resmini atar mısın?

Dosya Ekleri

• aygıt yöneticisi.jpg
    aygıt yöneticisi.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı