Lenovo P2 vs Huawei P9 Lite 2017

Nereyi okumam gerek Jira daha iyi? Söylediklerimde adamla çelişen bir şey yok ki.
@BERWAR Sadece depolama mı? Ekran, sağlamlık, batarya, kabul etmek istemesen de işlemci. Az fark olsa da daha iyi SD 625.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi ben telefon alsam şunları yaparım;
-2 3 oyun yüklerim. (Öyle Asphalt 8, Mortal Kombat X falan değil.)
-Anormal şekilde dakika başı fotoğraf çekmem. (Gerektiği yerde.)
- Whatsapp, Snapchat, Instagram uygulamalarda gezerim.
-Otobüsede giderken yarım saat veya 1 saat müzik dinlerim.
Başka bir şey yapmam. Zaten 9 saat okuldayım, okulda en fazla 30 dk. falan oynarım. Eve gelince ödevleri falan bilgisayardan yaparım. Yani telefonla çok uğraşan biri değilim. Dediklerinize göre kararımı vereceğim.

Yüksek grafikli oyunlar oynayan biri değil arkadaş, bu yüzden her iki telefon modeli sana yeterli gelecektir. P2 ve P9 Lite modellerinin GPU'su 1080P de yetersiz kalıyor. Fazladan 300 TL vermene gerek yok bence, zaten kazık yemiş oluyorsun daha da kazık yeme derim. P2 yerine başka daha iyi bir cihaz olsaydı 300 TL daha ver derdim ama bu model için değmez. Misal Sony X, X Compact, XA1 Ultra gibi.

@Nazım Paşa O kadar isyan ettin yine P9 Lite önerdin.:D

Helio P20, 2700 MAh batarya mı daha değer 300 liraya? XA1 Ultra'nın tek artısı kamerası. Bir daha düşünün isterseniz @BERWAR.
300 liraya değer normal kullanıcı için. Bu kişi için değmez sadece.

Bende biliyorum kazık yediğimi ama şu anlık alacağım tek yöntem operatör üzerinden almak. Ama yinede peşin almaya çalışacağım. Herkese teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı