Lenovo para iadesi yaparken ürünün değerini nasıl hesaplıyor?

V4LHALLA

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, MediaMarkt mağazasından Lenovo marka laptop satın aldım bundan yaklaşık 2 ay önce. Fakan laptopun Power tuşunda daha 2. 3. gününde takılma meydana geldi ve ben de MediaMarkt'a geri gönderdim, servise yollandı ürün. Servisten 20 gün sonra sorun tespit edilemedi şeklinde ürünü tekrar geri yolladılar, biz tekrar ürünü 2. kez servise yolladık bu sefer 1 aydan fazla bir süre geçti ve yeni laptop verileceği söylendi. Bugün attıkları mesajda ise para iadesi yapılacağı söylendi fakat benim aldığım laptop 10 bin TL ise şu an 11 bin TL olmuş, ne yapmam gerekiyor? Nereye şikayet etmeliyim? Rica ediyorum bilen biri yardımcı olsun mağdurum.

10.000TL olarak yatar. Faturada yazan tutar ne ise o yatacaktır. Zaten 2 ay kullanmışsınız, 1000TL'nin lafını yapmak saçma bence.

Kardeşim laptop serviste 2 ay yattı iyi oku yukarıyı ben toplasan 2 gün kullanmadım. Ürünü 2 ay önce almıştım(o 2 ay serviste geçti zaten) fiyat 10k iken şimdi 11-11.5 görüyor aradaki fark ne olacak ben onun hesabındayım paramı her türlü yatırıcaklar zaten.

Öyle bir durum olsa bile ürünün güncel değerini maalesef alamıyorsunuz. Forumda da yüzlerce konu mevcut göz atın isterseniz. Ancak yine de şansınızı denemek istiyorsanız tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı