Lenovo programı şimdi kod istiyor

Randevü sıkıntısı chatten için diyorsanız bilmiyorum Lenovo turkey ile iletişime geçmeye çalıştıgımda lütfen bekleyiniz tüm oparatörlerimiz dolu diyor akşam oldu yine aradım diyorlarki çalışma saatlerin dışındayız.

Çalışma saatleri sabah 9 ve akşam 6 arası bu saatler arasında ararsan genelde dönüş yapıyorlar ben bugün PC'nin sıkıntısını canlı destekten hallettim ama bu konu hakkında yardımcı olurlar mı emin değilim çözümünü bulan paylaşsa iyi olur valla.

Çalışma saatleri sabah 9 ve akşam 6 arası bu saatler arasında ararsan genelde dönüş yapıyorlar ben bugün PC'nin sıkıntısını canlı destekten hallettim ama bu konu hakkında yardımcı olurlar mı emin değilim çözümünü bulan paylaşsa iyi olur valla.

Buldum gözümüz aydın ben ilk aldıgımdan beri saklıyormuşum dosyayı ilk nerve Center bayağı eski sürümü ama bütün özellikleri var indirdikten sorna yapılmaması gerekenler.
1-)sakın güncellemeyin :)
setup.exe

Buldum gözümüz aydın ben ilk aldıgımdan beri saklıyormuşum dosyayı ilk nerve Center bayağı eski sürümü ama bütün özellikleri var indirdikten sorna yapılmaması gerekenler.
setup.exe

Reis virüs falan çıkmaz değil mi nereden buldun çözümünü söyler misin :)

Her neyse reis denedim harbi oldu valla çok teşekkürler soğutucu almaktan kurtardın beni.

Son düzenleme:

Her neyse reis denedim harbi oldu valla çok teşekkürler soğutucu almaktan kurtardın beni.

Sıkıntı yok reis ilk aldıgımda pargon partion Manager ile bölmüştüm oda D diskine atmıştı istersin virüs taramsı yap reis.

Buldum gözümüz aydın ben ilk aldıgımdan beri saklıyormuşum dosyayı ilk nerve Center bayağı eski sürümü ama bütün özellikleri var indirdikten sonra yapılmaması gerekenler.
setup.exe

Güncelleme yapılınca tekrar önceki duruma mı geliyor. Güncellediniz mi hiç.
setup.exe

Bu sorun bende de vardı. Çok teşekkür ederim araştırmanızdan dolayı. İnternette ne yaptıysam olmamıştı. Birde bu formda ki yazılar ilgimi çekti, iyi ki incelemişim. Teşekkürler.

Ve alyekümselam setup bunu indir kur bitti tabii cihaz Y520 ise.
dostum kurdum ama buraya atıyor ve kod istiyor .cihazım y520

1604003582297.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı