Lenovo R25-I30 vs Philips evnia 25M2N3200W/00

Bütçe
4000-5000

LazyX

Femtopat
Daha fazla  
Monitör
Lenovo Legion R25-i30 Philips Evnia 24.5" 25M2N3200W/00

Sizce hangisini almalıyım? (ikisi arasında seçim yapacağım)
İsteklerim güzel bir görüntüye sahip olması ve CS2 gibi oyunlarda kullanacağım.
Philips sRGB değeri açısından bit değeri açısından Hz açısından ve renk desteği açısından daha iyi.
Lenovo ise IPS panel olması açısından daha iyi. Ayrıca HDR özelliği de bulunuyor. Sizce IPS panel olmasını ve HDR özelliğine sahip olmasını bu saydığım özelliklerle görüntü açısından farkı kapatır mı? Veya daha iyi bir görüntü alır mıyım?

@403377 hocam fikrin nedir danışabilir miyim?

Son düzenleme:
Hocam VA panel almanızı önermem. Ben uzun süre Philips'in 144Hz FHD VA panel bir monitörünü kullandım ghosting çok fazlaydı. Philips'te Smart Response diye bir özellik var. Bu özellik ms değerini azaltıyor fakat görüntüyü çok bozuyordu. Tercihim R25i-30 olurdu. IPS panel VA Panel'den daha iyi bu bütçede. 240Hz almak isterseniz:
Bunu alın.

Son düzenleme:
Hocam VA panel almanızı önermem. Ben uzun süre Philips'in 144Hz FHD VA panel bir monitörünü kullandım ghosting çok fazlaydı. Philips'te Smart Response diye bir özellik var. Bu özellik ms değerini azaltıyor fakat görüntüyü çok bozuyordu. Tercihim R25i-30 olurdu. IPS panel VA Panel'den daha iyi bu bütçede. 240Hz almak isterseniz:
Bunu alın.
Anladım hocam teşekkür ederim. Sanırım f/p açısından en iyi seçeneğim olan lenovoyu tercih edeceğim. Düşünceleriniz için ve vakit ayırdığınız için sağolun.

Geri
Yukarı