Elektronik Lenovo R25I30 165Hz (OC 180 Hz) Monitor 3.999 TL!

Bende baya baktım ancak inceleme bulamadım. AOC 24G2SPU aldım geçen günlerde ölü piksel çıktı. Acaba iade edip buna geçsem mi yoksa değişim mi yapsam çok ikilemde kaldım.

İncelemesi olmadığı için yorum yapmamız pek doğru olmaz. Ne zaman kapsamlı bir inceleme paylaşılır, o zaman övülür/gömülür. Şu haliyle incelemesi olmadığı için pek alınası durmuyor.

İncelemesi olmadığı için yorum yapmamız pek doğru olmaz. Ne zaman kapsamlı bir inceleme paylaşılır, o zaman övülür/gömülür. şu haliyle incelemesi olmadığı için pek alınası durmuyor.

Özellikler kağıt üstünde çok başarılı (400CD parlaklık, pivot ayak, IPS panel) ben direkt aldım yeni bir monitör bu fiyata bence bir daha zor bulunur.

Özellikler kağıt üstünde çok başarılı (400CD parlaklık, pivot ayak, IPS panel) ben direkt aldım yeni bir monitör bu fiyata bence bir daha zor bulunur.
Söylediğin gibi kağıt üstü veriler bunlar. Kağıt üstü verilere bakarak değil monitör, direkt teknolojik ürün alınmaz.

Bunun benzerinin 27 inçi (Lenovo Y27-30, özellikleri birebir aynı bir tek ekran büyük ve USB girişi var) bugün elime ulaştı ekran gayet güzel ancak monitörün içinden sanki bir şey kırılmış gibi sesler geliyor bu yüzden iade etmekle birebir değişim istemek arasındayım. Sizce 24.5 inç küçük gelir mi? 27 inç için aradaki 1000 lira fiyat farkı değer mi?

Dosya Ekleri

• 20231122_201514.jpg
    20231122_201514.jpg
    263,9 KB · Görüntüleme: 410
Bunun benzerinin 27 inçi (Lenovo Y27-30, özellikleri birebir aynı bir tek ekran büyük ve USB girişi var) bugün elime ulaştı ekran gayet güzel ancak monitörün içinden sanki bir şey kırılmış gibi sesler geliyor bu yüzden iade etmekle birebir değişim istemek arasındayım. Sizce 24.5 inç küçük gelir mi? 27 inç için aradaki 1000 lira fiyat farkı değer mi?
Hocam genel olarak monitör nasıl ? Herhangi bir fikriniz oluştu mu ? Bende gönderideki monitörü almayı düşünüyorum 24.5" olanı. Dediğiniz gibi ekran boyutu hariç özellikleri birebir aynı gibi.

Ankara üni mi hocam?

Geri
Yukarı