Lenovo S145 vs Huawei Matebook D15

mehmetergok

Hectopat
Merhaba arkadaşlar iki Laptop arasında kaldım yardımcı olabilir misiniz?

Lenovo olan model işlemci ve hafıza açısından daha üstün. Kasa yapısı, malzeme kalitesi, ekran özellikleri olarak da Huawei olan model daha iyi. Performans istiyorsanız Lenovo, tasarım ve iyi bir ekran sizin için önemliyse Huawei.

Dostum ne aala kullanacağın önemli biraz. Aslında birbirine yakın cihazlar ama performans olarak Lenova daha iyi. İkisi de paylaşımlı ekran kartı kullandığı için oyun performansları pek iyi olmayabilir. İşlemci gücü gerektirecek yüksek ebatlı dosyaları çalıştıracaksan Lonova derim. Ama daha çok ofis programları, sosyal medya kullanacaksan ikisi de aynı işi görecektir. Eğer şarjı uzun gitsin taşıması kolay olsun dersen Huawei öneririm. D15 modelini bir mağazada incelemiştim. Hem çok kaliteli duruyor hem de çok şıktı bence.

Acaba hangisini aldınız ? memnun musunuz?
Merhaba Matebook D15’i birkaç gün sonra aldım yaklaşık 1.5-2 aydır kullanıyorum gerçekten hiç üzmedi Forza Horizon 4’ü bile düşük ayarlarda oynayabiliyorum SSD kaynaklı uygulamalar ve sistem çok hızlı açılıyor (sistem Huawei logosu geldiğinden itibaren 4 saniyede açılıyor) Tek sorun düşük kapasiteli SSD ona da çözüm olarak 2.5”’lik SSD-HDD slotu var fakat garanti kapsamına girmediği için garantiden sonra takabiliyordunuz ancak

Geri
Yukarı