Lenovo Tab 2 A7-10 Tablet Açılmıyor

Mustafa Bitter

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, tabletten güncelle dedim 20 mb lık bir güncelleme gelmiş bende baslattım indirdi, kuruluyor dedi, yeniden baslattı, recovery mod da kendi yükledi ama hata verdi. Sonra tableti tekrar baslattığım da yeni sürüme geçiliyor yazısında kaldı. Yarım saat filan bekledim gelmeyince bende yeniden baslattım ama aynı ekranda kaldı recovery mod dan hard reset yaptım ama faydası olmadı ne yapıcam .0

Bide şu siteden kontrol ettim dosyalar var ama nasıl yükliyecem hakkında hiçbir fikrim yok. Page Not Found - Lenovo Support (US)

Site açılmıyorsa siteden modeli seçip bakın arkadaslar lütfen acil birşey yapmam lazım.Lenovo Resmi Destek Sitesi - Lenovo Support (TR)

Dosya Ekleri

• IMG_0993.JPG
    IMG_0993.JPG
    260,1 KB · Görüntüleme: 560
Son düzenleyen: Moderatör:
Hata vermeden attı ama şöyle birşey çıktı karşıma neyin nesi anlamadım. Açılınca direk bu çıkıyor başka birşey yapılmıyor.

Sorunu çözdüm, yabancı bi forumdaki arkadaşta aynı soruınu yaşamış ordan orjinal stock rom linkini bulup tekrar flashladım oldu, yardımın için genede Sağol. :)@Mert Nalkıran

Bahsettiğim Forum : Tab 2A7-10F Lenovo Original firmware is needed(Solved/Link Inside) - GSM-Forum

Dosya Ekleri

• sdfdsfds.jpg
    sdfdsfds.jpg
    738,4 KB · Görüntüleme: 492
Hata vermeden attı ama şöyle birşey çıktı karşıma neyin nesi anlamadım. Açılınca direk bu çıkıyor başka birşey yapılmıyor.

Sorunu çözdüm, yabancı bi forumdaki arkadaşta aynı soruınu yaşamış ordan orjinal stock rom linkini bulup tekrar flashladım oldu, yardımın için genede Sağol. :)@Mert Nalkıran

Bahsettiğim Forum : Tab 2A7-10F Lenovo Original firmware is needed(Solved/Link Inside) - GSM-Forum
Lenovo sitesinde gelen güncelleme dosyalarını vermişse onu flashlamanı da öneririm aynı şekilde flashlayabilirsin :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı